نمناک سرگرمیفال رابطه ماه تولد با قدرت بدنی و سرعت
ماه تولد ، بهترین ماه تولد
تحقیقات اخیر دانشمندان حاکی از آن است که ماه تولد افراد می تواند قدرت فیزیکی و سرعت آنها را مشخص کرده و برخی از ماهها در این زمینه دارای مزیت بیشتری می باشند.

تاثیر ماه تولد در میزان قدرت بدنی

میزان قدرت و سرعت افراد تاثیر زیادی در ماههای تولد آنها دارد. اینکه چرا برخی از نظر نیروی عضلانی و سرعت نسبت به دیگران قوی تر است می تواند سوال بسیاری از ما باشد.

راز اینکه چرا برخی افراد سریع تر، قوی تر و متناسب تر هستند و مزایای رقابتی بیشتری نسبت به افراد دیگر دارند ممکن است با ماه تولد آن ها مشخص شود. تحقیقی جدید که در مجله بین المللی پزشکی ورزشی منتشر شد نشان داد که کودکان متولد پاییز، به خصوص آن هایی که در ماه اکتبر و نوامبر به دنیا می آیند سریع تر، متناسب تر و قوی تر هستند.

ارتباط نیروی بدنی با ماه تولد

 
تحقیقی که بر روی 8550 دختر و پسر 10 تا 16 ساله انجام شد، نشان داد که ماه تولد کودکان می تواند سبب تفاوت های قابل توجهی در آمادگی جسمی، وضعیت قلبی عروقی، قدرت عضلانی و سرعت عمل آن ها شود. نتایج این تحقیق نشان داد که کودکان متولد نوامبر و اکتبر به ترتیب قوی ترین و متولدین ماه آوریل کمترین میزان قدرت بدنی و سرعت را داشتند.
گفته می شود که ورزش و پیشرفت در آن در کودکان همواره با پدیده تاثیر سن مشخص می شد و این بدان معناست که احتمال دارد ورزشکاران موفق در ماه های خاص و گروه سنی خاصی متولد شده باشند. تولد در 12 ماه سال به احتمال زیاد به تفاوت در بلوغ جسمی مرتبط است و تولد در برخی ماه ها مزیت رقابتی و تناسب بدنی نسبت به ماه های دیگر دارند.

رابطه ماه تولد با قدرت بدنی و سرعت

رابطه ماه تولد با قدرت بدنی و سرعت
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف