نمناک سرگرمیدیدنی ها ماه عسل داماد بدون عروس! + تصاویر
داماد ، عروس
ماه عسل سفری دونفره برای عروس و دامادها است و طبیعی است که هردو با هم به این سفر می روند اما این داماد هندی به تنهایی و بدون عروس به ماه عسل رفته است!

رفتن به ماه عسل با عکس عروس

این تازه داماد ماه عسل خود را به تنهایی گذراند،رویای یک زوج هندی که برای لحظه لحظه سفر ماه عسل خود به ایتالیا برنامه ریزی کرده بودند، زمانی بر باد رفت که متوجه شدند گذرنامه عروس خانم گم شده است.

عروس و داماد هندی که تصمیم داشتند پس از مراسم ازدواج شان به ماه عسل بروند با یک مشکل بزرگ مواجه شدند. عروس گذرنامه اش را گم کرده بود و نمی دانست آن را کجا گذاشته، از طرفی امکان لغو سفر نیز وجود نداشت چون هزینه بلیط و رزرو هتل به آنها بازگردانده نمی شد. بنابراین داماد تصمیم گرفت به تنهایی و بدون عروسش به ماه عسل برود.

داماد

تازه داماد تنها کاری که توانست بکند این بود که یکی از عکس های عروس را با خود برد، مقصد سفر او کشور یونان و ایتالیا بود و در طول سفر، هنگامی که سوار هواپیما یا قطار یا در هتل و گردش بود با آن عکس انداخت و برای همسرش ارسال کرد.

داماد

پیش از این هم یک عروس پاکستانی به دلیل گم شدن گذرنامه همسرش مجبور شده بود تنها به ماه عسل برود.

داماد

داماد

 

ماه عسل داماد بدون عروس! + تصاویر

ماه عسل داماد بدون عروس! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف