نمناک سرگرمیگوناگون ماه عسل زوج جوان در هتل مذاکرات هسته ای! + تصاویر
ماه عسل ، ماه عسل عجیب
زوج جوان اروپایی در اقدامی عجیب اما جالب ماه عسل خود را در هتل مذاکرات مهم هسته ای ایران و 1+5 گذراندند این ماجرای عجیب حاشیه های زیادی به دنبال داشت.

همیشه عروس و دامادهایی هستند که برای ثبت روزی بیاد ماندنی و خاص دست به اقداماتی عجیب و منحصر به فرد می زنند کارهایی که شاید به نظر خیلی ها باورنکردنی و حیرت انگیز است و در آخر تبدیل به یک سوژۀ جنجالی می شوند،چراکه یک زوج اروپایی هتل میزبان مذاکرات مهم هسته ای ایران و 1+5 را به عنوان هتل ماه عسل خود انتخاب کرده و حاشیه هایی را در روز اول مذاکرات هسته ای به همراه داشتند که در ادامه عکس هایی از این زوج را در جلوی هتل میبینید.

در حالی که خبرنگاران رسانه های مختلف در مقابل هتل کوبورگ وین انتظار رسیدن وزرای خارجه ایران و 5+1 را می کشیدند، با صحنه ای جالب مواجه شدند. یک زوج جوان سوار بر کالسکه و همراه با بادکنک هایی که به دست شان بود در مقابل هتل پیاده شده و برای خبرنگاران دست تکان دادند.

این زوج جوان سپس چند کلمه ای با خبرنگاران صحبت کرده و بعد هم در حالی وارد هتل کوبورگ شدند که دست نوشته «just married» را که حاکی از تاکید بر پیوند ازدواج است را در دست داشتند.

ماه عسل در وین

ماه عسل در وین

ماه عسل زوج جوان در هتل مذاکرات هسته ای! + تصاویر

ماه عسل زوج جوان در هتل مذاکرات هسته ای! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 45
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 38 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف