نمناک اخبارگوناگون 4 پلیس مایو شنای اسلامی زن جوان را در ساحل درآوردند+عکس
مایو شنای اسلامی ، شنا
زن جوانی که در ساحل با مایو شنای اسلامی نشسته بود با برخورد شدیدی از سوی نیروهای پلیس مواجه شد. این زن با گریه و بعد از جریمه شدن مجبور به درآوردن مایو شد.
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1395

پلیس زن جوان را مجبور به درآوردن مایو شنای اسلامی کرد

بدنبال رفتار خشونت آمیز 4 افسر یک زن به اجبار مایوی اسلامی اش را در ساحلی در نیس فرانسه از تن خارج کرد.

عملکرد پلیس فرانسه بدنبال ممنوعیت جدید بحث برانگیز دولت این کشور در خصوص پوشش بورکینی « بورکینی مایویی است که بدن و موها را می پوشاند تا زنان مسلمان بتوانند به راحتی شنا کنند.» رخ داده است.

زن که با دخترش در ساحلی در نیس به اتهام پوشش اسلامی در محاصره 4 افسر پلیس با باطوم و اسلحه قرار گرفته بود در حالی که گریه می کرد مجبور به درآوردن مایوی اسلامی خود و دخترش شد. پلیس ضمن صدور جریمه برای این زن برای پوشیدن لباس شنای اسلامی، در مورد قانون پوشش جدید در ساحل هشدار داد.

روز سه شنبه مادر 34 ساله که صاحب 2 فرزند است در گفتگو با خبرگزاری فرانسه اذعان داشته به رغم اینکه حداقل 3 نسل از خانواده وی شهروند فرانسه محسوب می شوند در ساحل برای پوشیدن بورکینی جریمه شده است. در حال حاضر این قانون که توسط دولت فرانسه تصویب شده به دلیل اعتراض فعالان حقوق بشر به چالش کشیده شده و فعالان خواستار تجدیدنظر درخصوص این ممنوعیت شده اند.

طبق قانون جدید، مقامات فرانسوی پوشیدن مایوی اسلامی را در چندین شهر فرانسه ممنوع اعلام کردند. مقامات فرانسوی این ممنوعیت را مرتبط با حملات تروریستی اخیر در این کشور عنوان کردند

 

زن مسلمان در ساحل
 
زن مسلمان در ساحل
 
زن مسلمان در ساحل
 
فرانسه
 

4 پلیس مایو شنای اسلامی زن جوان را در ساحل درآوردند+عکس

4 پلیس مایو شنای اسلامی زن جوان را در ساحل درآوردند+عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 67
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 39 28
نظر کاربران
رضا

رضا

از قدیم گفته اند: گر خواهی رسوا نشوی همرنگ جماعت شو...

پاسخ دادن 14 41
ابراهیم

ابراهیم

معنی ازادی در اروپا را فهمیدیم

پاسخ دادن 23 5
عادل

عادل

گر خواهی نشوی رسوا همرنگ حقیقت شو

پاسخ دادن 14 7
حسین*

حسین*

آقا رضا ؛ مادر و خواهرت با هاش این برخورد را میکردن همین نظر را داشتی؟ ضمنا آزادی که میگفتن همین بوده پس.. امثال آقا رضا ی به ظاهر روشنفکر چند داشته باشیم کارها همش حله.. نتیجه رفتید قبرستان همه بمیری تا همرنگ جماعت شوید..

پاسخ دادن 20 5
gh

gh

سلام.اگه هر کس میخاس واس اینکه رسوا نشه همرنگ جماعت بشه الان مردای ایران کلاه نمدی و گیوه داشتن! باید نفر اولی باشه تا بقیه هم پشت بندش بیان

پاسخ دادن 16 1
سایه

سایه

عزیزان هر کشوری یه قانونی داره مثه کشور خودمون که اگه خارجی بخواد بیاد باید با پوشش پوشیده باشه خوب اینجا هم قانون خودشون رو دارن

پاسخ دادن 7 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف