نمناک سرگرمیدیدنی ها مسابقه دیدنی شنا مایکل فلپس با کوسه+فیلم
مایکل فلپس ، قهرمان شنای المپیک
مایکل فلپس قهرمان شنای جهان با کوسه سفید مسابقه داد ، مسابقه ای حساس و پر از هیجان که دو رقیب با اختلاف تنها 2 ثانیه به خط پایان رسیدند.

مسابقه شنا بین مایکل فلپس قهرمان جهان و کوسه سفید

قهرمان مسابقات جهانی و المپیک چند روز پیش اعلام کرده بود که در حال تمرین های سخت برای حضور در چالشی نفس گیر است ، مسابقه با کوسه . قهرمان شنای جهان که 23 مدال طلای المپیک در کارنامه خود دارد، با یک کوسه مسابقه داد.

With 23 Olympic gold medals, swimmer Michael Phelps needed a new challenge.

مایکل فلپس

مسابقه مایکل فلپس و کوسه برگزار شد

مایکل فلپس در مسابقه شنا با کوسه سفید شکست خورد

 شبکه Discovery این مسابقه را به صورت زنده نمایش داد و شمار زیادی از مردم آمریکا آن را تماشا کردند تا ببینند که سلطان شنای کشورشان می تواند سلطان آبها را شکست دهد یا خبر.

کوسه بزرگ سفید یا مرگ سفید در آب های ساحلی تمام اقیانوسهای جهان زندگی می کند. این کوسه به خاطر اندازه بزرگش به خوبی شناخته شده است. در برخی مواقع سرعت حرکت این کوسه ها به 40 تا 50 کیلومتر در ساعت می رسد. در حالی که حداکثر شنای فلپس 9 کیلومتر در ساعت تخمین زده می شود. یکی از دلایل انتخاب کوسه سفید برای این مسابقه به غیر سرعت بالای آنها در شنا شهرت این گونه کوسه به حساب می آید.

مسابقه مایکل فلپس و کوسه

مسابقه مایکل فلپس و کوسه

تصویری دیدنی از لحظه پایان مسابقه مایکل فلپس و کوسه

 

 گفتنی است؛ این مسابقه با پیروزی کوسه به پایان رسید اما فلپس ثابت کرد در شنا از کوسه ها چیزی کم ندارد چرا که فقط با دو ثانیه اختلاف نسبت به رقیب گوشت خوارش مسابقه را واگذار کرد.

 کوسه ها یکی از سریع ترین حیوانات هستند. مایکل فلپس، قهرمان شنای جهان با 39 رکورد جهانی و 23 مدال طلا هیچ مسابقه دیگری برای پیروز شدن غیر از مسابقه با کوسه ها ندارد.کوسه ها سرعتی بالغ بر 25 مایل بر ساعت دارند. سرعت فلپس نهایتا شش مایل بر ساعت است. 

کلیپ مسابقه مایکل فلپس و کوسه سفید

 

مسابقه دیدنی شنا مایکل فلپس با کوسه+فیلم

مسابقه دیدنی شنا مایکل فلپس با کوسه+فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
مستربین

مستربین

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی هیجان انگیز بود،وای که چقدر دوست داشتم جای فلپس بودم.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف