نمناک سرگرمیگوناگون سوتی جنجالی مایک پنس معاون ترامپ + عکس
مایک پنس ، سوتی سیاستمداران
مایک پنس معاون اول رئیس جمهور آمریکا در بازدید از مرکز ناسا وقتی نتوانست جلوی امیال خود را بگیرد هرگز فکر نمیکرد مردم کشورش چنین موج تمسخر را به سمت او روانه کنند.
تاریخ انتشار : 18 تیر 1396

سوتی مایک پنس معاون اول رئیس جمهور ترامپ سوژه جدید اینترنتی شد

مایک پنس معاون اول دونالد ترامپ در بازدید از مرکز مطالعات فضایی "کندی" در فلوریدا اشتباهی انجام داد که تبدیل به موضوع تمسخر کاربران فضای مجازی شد.عکس منتشر شده که در این بخش مشاهده می کنید گویای اشتباه این سیاستمدار آمریکایی است ،یکی از سخت افزارهای مربوط به ماموریت های فضایی که روی آن با نشانه های هشدار نوشته شده بود "DO NOT TOUCH""لمس کرن ممنوع" در بخشی از اتاق وجود داشت که نظر مایک پنس را به خود جلب کرد.

معاون اول رئیس جمهور آمریکا بی توجه به نوشته دست خود را روی بدنه دستگاه قرار داد ، جالب این است که به گزارش منتشر کننده این تصویر متخصصین حاضر در اتاق در حال توضیح قابلیت های سخت افزار مدام تاکید داشتند که به دلیل حساسیت و ترکیبات موجود لمس کردن این وسیله بسیار خطرناک است اما آقای "پنس" بی تفاوت به صحبت های آنان دستش را روی بدنه سخت افزار می کشید.

مایک پنس

سوتی تمسخر آمیز مایک پنس در مرکز ناسا فلوریدا

"مایک برون" عکاس حاضر در اتاق با گرفتن عکس از این بی توجهی معاون ترامپ نظر کاربران را جلب کند.

معاون ترامپ،پس از انتشار این عکس به شدت مورد انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.تا جایی که برخی از کاربران او را به کودکانی که نمی توانند جلوی امیال خود را بگیرند، تشبیه کردند.برخی دیگر از رفتار وی که باید الگویی برای دیگران باشد، انتقاد کردند.با وجود عذر خواهی پنس از این رفتار کودکانه اما موج تمسخر و انتقاد از وی فروکش نکرد. 

پنس روز بعد از این ماجرا،در صفحه اختصاصی خود در تویتر، ضمن عذر خواهی از این رفتار نوشت:متاسفم ناسا.

سوتی جنجالی مایک پنس معاون ترامپ + عکس

سوتی جنجالی مایک پنس معاون ترامپ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف