نمناک ورزشگوناگون جنجال بدهی 25 میلیاردی پسر اسطوره فوتبال به دولت
بدهی پسر پروین ، پسر علی پروین
به دلیل بدهی 25 میلیاردی پسر اسطوره فوتبال بابت خرید برنج و شکر به دولت منزل اسطوره فوتبال به مزایده دولت گذاشته شد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1395
بازدید : 1,781 نفر

منزل اسطوره فوتبال ایران در لیست مزایده دولت

علی قنبری در خصوص عدم پرداخت بدهی 25 میلیارد تومانی "م.پ" پسر اسطوره فوتبال ایران به شرکت بازرگانی دولتی ایران بابت خرید برنج و شکر بعد از گذشت بیش از یک و نیم سال گفت:آقای "م.پ" قول داده است که طلب خود را به شرکت بازرگانی دولتی ایران پرداخت کند و ضمانت نامه ارائه دهد، اما ما نیز در این خصوص شکایت نامه خود را تنظیم کرده ایم.

زمان فروش رهنی برنج به این شخص 6 ماه بوده است که اکنون آن مدت نه تنها به اتمام رسیده بلکه دو بار تمدید شده و آنها موظف به پرداخت هستند.

پسر علی پروین

بدهی پسر اسطوره بابت خرید برنج

وی در خصوص ملکی که "م.پ" از بستگان درجه یک خود به عنوان وثیقه در منطقه لواسانات در گرو گذاشته است افزود:ملکی که "م. پ" در گرو شرکت بازرگانی دولتی برای خرید برنج و شکر (به مبلغ 25 میلیارد تومان) قرار داده در مرحله کارشناسی قیمت است تا درصورتی که فرد یادشده بدهی خود را تسویه نکند، ملک وی به مزایده گذاشته شده و به فروش برسد.

فروش ملک اسطوره فوتبال

قنبری گفت:ملک وی در مرحله ارزیابی و قیمت گذاری است و با رأی دادگاه می توانیم ملک را به فروش برسانیم. او قول داده است که بدهی خود را پرداخت کند اما درصورتی که بدهی خود را پرداخت نکرد ملک وی به فروش می رسد.

پسر اسطوره فوتبال ایران که اواخر سال 93 از شرکت بازرگانی دولتی برنج و شکر نسیه در قبال رهن یک ملک خریده بود، باگذشت بیش از یک سال و نیم 25 میلیارد تومان پول دولت را پس نداده و در ماه های گذشته نیز با تنظیم شکایتی در دادگاه خواستار ابطال سند رهنی شده است.

بر اساس سندی که در اختیار این خبرگزاری است، ملکی که شرکت "ر.س.ا." متعلق به "م.پ." به عنوان رهن در قبال خرید برنج ها به شرکت بازرگانی دولتی معرفی کرده، مشکل دار است و مالک این ملک که از بستگان درجه یک "م.پ." هست، از شرکت بازرگانی دولتی شکایت کرده و خواستار ابطال سند رهنی شده است.

با همه این تفاسیر، (عدم بازپرداخت 25 میلیارد تومان پول دولت در یک سال و نیم گذشته، سود قابل توجهی که از این پول نصیب خریدار شده و بروز مشکل قانونی برای بازپس گیری این پول از ناحیه دولت)، آقای "م.پ." و پدرش اخیراً در نامه ای به رئیس جمهور با طرح این ادعا که در این معامله دچار ضرر و زیان شده است، خواستار مهلت 4 ساله برای بازپرداخت تنها اصل بدهی (بدون سود) و سالانه مبلغ 5 میلیارد تومان شدند که یکی از معاونت های رئیس جمهور در هامش این نامه به مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی نوشت که مساعدت شود، ولی شرکت بازرگانی دولتی زیر بار این سفارش نرفت.

جنجال بدهی 25 میلیاردی پسر اسطوره فوتبال به دولت

جنجال بدهی 25 میلیاردی پسر اسطوره فوتبال به دولت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف