نمناک اخباراقتصاد جزئیات وام 100 میلیونی مشاغل خانگی و روستایی
وام مشاغل خانگی ، وام مشاغل خانگی فنی حرفه ای
امروزه کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان محسوب می گردند و برای آن ها تا سقف 100 میلیون وام در نظر گرفتند.
تاریخ انتشار : 11 مهر 1395
بازدید : 7,714 نفر

شرایط وام مشاغل خانگی و روستایی

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از اعطای تسهیلات ویژه به مشاغل خانگی و روستایی تا سقف 100 میلیون تومان خبر داد.

اصغر نورالله زاده اظهار کرد:تسهیلاتی که صندوق ارائه می کند بر مبنای نیازسنجی و شناسایی ظرفیتها و توانمندی هاست و اعتقاد نداریم که متقاضیان حتما باید به صندوق مراجعه داشته باشند.

وام مشاغل خانگی فنی حرفه ای

دریافت وام مشاغل خانگی


وی از اجرای طرح تکاپو در هفت استان کشور خبر داد و گفت:این طرح با همکاری و مشارکت " یونیدو " به اجرا در آمده و بر اساس آن پتانسیل ها و ظرفیتهای هفت استان کشور را شناسایی کرده ایم. به عنوان نمونه استان کردستان دارای مزیت آی تی و سمنان مزیت گردشگری است که تلاش کردیم با شناسایی ظرفیتها و قابلیتهای هر استان و انطباق آن با مدلی که طراحی کرده ایم این مناطق را به سمت اشتغالزایی سوق دهیم و تسهیلات خود را در این بخش متمرکز کنیم.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر اینکه توانمندی افراد در فرایند اعطای تسهیلات موثر است، حداقل تسهیلات اعطایی صندوق به مشاغل خانگی و روستایی را 5 میلیون تومان و حداکثر تسهیلات را 100 میلیون تومان اعلام کرد.

نورالله زاده همچنین بر لزوم شناسایی مزیتهای رقابتی روستایی تاکید کرد و گفت:به دنبال سرمایه گذاری های مبتنی بر توسعه محلی و منطقه ای هستیم تا ظرفیتهای اشتغال در روستاها را شناسایی کنیم و اعتقاد ما بر این است که روستاها قابلیت تولید دارند و بر خلاف آنچه که از محیط های روستایی تصور می شود در روستاها بازارهای گسترده تری وجود دارد.

وی درعین حال مهمترین مشکل تولید در ایران را ایجاد بازار فروش مناسب دانست و افزود:بیشترین ارزش افزوده در تمام مراحل تولید از تهیه مواد اولیه، طراحی، تولید تا فروش را همواره در بخش فروش کالا و محصولات شاهد هستیم و اگر بتوانیم موسساتی را که صرفاً کار مشاوره، بازاریابی و فروش را انجام می دهند شناسایی و ساماندهی کنیم، به تولیدات حاصل از کسب و کارهای خرد و کوچک و خانگی کمک کرده ایم.

به اعتقاد مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تعامل با خیرین بازار و اتحادیه های صنفی، موجب تقویت بنیه مالی موسسات خیریه و فراهم کردن زمینه فروش محصولات اصناف می شود.

جزئیات وام 100 میلیونی مشاغل خانگی و روستایی

جزئیات وام 100 میلیونی مشاغل خانگی و روستایی
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 15
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف