نمناک دنیای مددکوراسیون منزل 8 مبلمانی که داشتن آن برای هر خانه ای لازم است!
مبلمان ، صندلی راحتی
دراین مطلب می خواهیم 8 مدل مبلمان را به شما معرفی کنیم که در هر خانه ای باید داشته باشید.

8مبلمانی که لازم است در خانه داشته باشید

در این قسمت از نمناک با 8 مبلمانی که داشتن آن لازمه هر منزلی است آشنا می شوید امیدواریم از این مطلب بهره کافی ببرید و با استفاده از مطالب مفید آن منزل خود را با این مبلمان ضروری مزین کنید.

هر خانه ای باید این 8 مبلمان را داشته باشد

مبلمان شامل مبل، صندلی راحتی، میز ناهارخوری، کمد و ... است. در اینجا می خواهیم 8 مدل مبلمان را به شما معرفی کنیم که در هر خانه ای باید داشته باشید .

میز کنار مبل
هر مبلی باید در کنارس یک میز داشته باشد تا لوازم مورد نیاز کسی که روی مبل می نشیند را روی آن میز قرار دهید. دقت کنید که در مورد مبل های راحتی باید ارتفاع میز کمی بالاتر از دسته مبل باشد. این میز ها مناسب برای اتاق نشیمن و اتاق خواب است .

 

مبلمان

آشنایی با مبلمان ضروری در منزل


کاناپه راحتی دو نفره
این مبل یکی از پرکاربردترین مبل ها هم در فضاهایی مانند اتاق نشیمن برای استراحت و هم در اتاق پذیرایی برای جبران کمبود مبلمان است .

 

مبلمان

آشنایی با مبلمان ضروری در منزل


صندلی های تمام چوب حصیری
این مدل صندلی های تک زمانی که در کنار مدل های دیگر صندلی قرار بگیرند یک دکوراسیون جالب و متفاوتی برای خانه شما رقم می زنند. این صندلی ها را می توانید به عنوان صندلی کار، صندلی نهار خوری و حتی صندلی ای در اتاق نشیمن تان برای خواندن روزنامه و مجلات استفاده کنید .

 

مبلمان

 

آشنایی با مبلمان ضروری در منزل


نیمکت
نیمکت ها یکی از ضروری ترین انواع مبلمان در دکوراسیون هر خانه ای است. به دلیل شکل خاصی که این نیمکت ها دارند بدون اغراق می توان گفت در تمامی قسمت های خانه تان می توانید از آن استفاده کنید، در اتاق خواب به عنوان یک لمکده، در اتاق نشیمن به عنوان کمبود مبلمان و حتی برای میز ناهار خوری .

مبلمان

آشنایی با مبلمان ضروری در منزل

میزهای نیم دایره
میزهای نیم دایره یکی از مدل های مبلمان نوظهور و جدید هستند که زیبایی خاصی به خانه تان می دهند. این مزها معمولا برای اتاق ها و جاهایی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسبند. فضاهایی که می توانید از این میزها استفاده کنید شمال اتاق خواب و راهروهای ورودی است .

 

مبلمان

آشنایی با مبلمان ضروری در منزل

صندلی های راحتی بدون دسته
شاید همه فکر کنند این صندلی های بدون دسته هیچ کارایی در مبلمان ندارد اما بهتر این بدانید این صندلی ها هم مانند نیمکت ها پرکاربرترین مدلهای مبل هستند. یکی دیگر از نکته های این مدل صندلی های راحتی این است که قابل نشستن و استفاده هم آدم های بزرگسال و هم کوچک سال است .

مبلمان

آشنایی با مبلمان ضروری در منزل

میزهای کشودار
این میزهای کشو دار هم می توانند به عنوان میز آرایش ما باشند که در کشو های آن لوازم آرایش تان را قرار دهید، هم می توانند به عنوان دراور از آن استفاده کرده و لباس های تان را در آن نظم دهید و م می توانید در ورودی خانه تان قرار داده و لوازم دم دستی تان را در ان قرار دهید

.

مبلمان

آشنایی با مبلمان ضروری در منزل

میزهای چوبی دو طبقه چهارپایه
این میزهای چوبی دو طبقه یا اصطلاحا 4 پایه های چوبی کاربرد بسیاری در خانه دارند. هم می توانید به عنوان جایی برای قرار دادن حوله و لوازم حمام تان استفاده کنید، هم می توانید در اتاق خواب تان برای قرار دادن کتاب یا لوازم شخصی تان و هم می توانید در آشپزخانه از آن استفاده کنید .

8 مبلمانی که داشتن آن برای هر خانه ای لازم است!

8 مبلمانی که داشتن آن برای هر خانه ای لازم است!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از سیمرغ / /ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف