نمناک سرگرمیگوناگون جنجال مبل میلیاردی برج میلاد + تصاویر
برج میلاد ، مبل برج میلاد
به تازگی تصاویری از یک دست میز و صندلی 2 میلیاردی در برج میلاد منتشر شده است که واکنش های بسیاری را به علت قیمت بالایی که دارد در پی داشت، اما واقعآ اصل ماجرا چیست؟

مبل 2 میلیاردتومانی در برج میلاد

در پی واکنش های متعدد در رابطه با یک دست میز و صندلی دو میلیاردی در برج میلاد که به شکل فوق العاده زیبا و با نگارگری اصیل ایرانی ساخته و تزئین شده است گزارشی آماده کرده ایم تا ابهامات این ماجرا روشن شود.

این میز و صندلی پرسروصدا شامل شش صندلی و یک میز است که چندی پیش حدود 660هزار دلار یا نزدیک به 2 میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.

مدیر اجرایی برج میلاد در رابطه با ماجرای این مبل گران قیمت می گوید:«این میزوصندلی ها از همان اول برای فروش به این نمایشگاه نیامده و صرفا جهت بازدید در برج قرار گرفته است.»

برج میلاد

مجتبی خشایار فرد ادامه می دهد:«این نمایشگاه توسط اتحادیه صنایع دستی کشور راه اندازی شده و همچنین مبل مورد نظر برای صادرات تولید و فروخته شده است.»

ماجرا از این قرار است که این میزوصندلی های قیمتی، فقط چند روزی میهمان نمایشگاه صنایع دستی برج میلاد بوده و هنر دست «رسول معتمدی» استاد نگارگری خوش ذوق اصفهانی هستند.

این استاد هنرمند اصفهانی پیش از این در گفتگو با یکی از رسانه های داخلی عنوان کرده بود که با همکاری دوست هنرمندش «علی شاه میوه» استاد خاتم کاری این میز و صندلی ها را طراحی کرده است. این دو هنرمند پیش از این هم با همکاری هم و با تلفیق دو هنر خاتم کاری و نقاشی آثار ماندگاری خلق کرده اند.

برج میلاد

اوج هنر این دو استاد در آخرین اثر آن ها خود را نشان می دهد؛ وقتی که این دو با تلفیق هنرهای خاتم، معرق و منبت و به سفارش یک مشتری آمریکایی میز و صندلی معروف را تولید می کنند.

جالب اینجاست که خود مشتری آمریکایی از این دو هنرمند می خواهد که تاریخ ادوار مختلف ایران را روی این میز و صندلی ها طراحی کنند؛ بنابراین ما با میزوصندلی هایی مواجه می شویم که تاریخ ایران را در خود جای داده اند. هخامنشی،ساسانی، سامانی، سلجوقی، صفوی و پهلوی شش دوره تاریخی است که با علائم مخصوصشان روی این مبلمان طراحی شده اند. هخامنشیان با نماد تخت جمشید و آخرین دوره تاریخی نیز با نماد میدان آزادی طراحی شده است.

جنجال مبل میلیاردی برج میلاد + تصاویر

جنجال مبل میلیاردی برج میلاد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف