نمناک اخبارجامعه خانم متخصص لیزر درمانی دیپلمه بود!
لیزر درمانی ، متخصص لیزر درمانی
زن 30 ساله که با دایر کردن مطب و معرفی خود به عنوان متخصص لیزر درمانی در سمنان فعالیت می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396

پزشک متخصص لیزر درمانی ، دیپلمه از آب درآمد!

سرهنگ غلامحسین پاکدامن فرمانده انتظامی شهرستان سمنان گفت:در پی چندین گزارش از منابع و مخبرین و شکایت دانشگاه علوم پزشکی سمنان مبنی بر فعالیت یک خانم در یکی از محلات سمنان در خصوص خدمات بهداشتی برای بانوان، ماموران انتظامی سمنان با حضور در محل این فرد را دستگیر کردند.

پاکدامن ادامه داد:در بررسی های اولیه مشخص شد این خانم دارای مدرک تحصیلی دیپلم هست که خود را یک متخصص لیزر درمانی معرفی و با اجاره یک واحد مسکونی مشغول ارائه خدمات به بانوان بود.

این مقام انتظامی ادامه داد:در محل کار این خانم 30 ساله لوازم لیزر درمانی، ماساژ، بخور و ماسک های مختلف کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان در پایان به شهروندان توصیه کرد عوارض و سوختگی های ناشی از استفاده نابه جای لیزر، سوختگی های عمیقی را در افراد ایجاد می کند، لیزر درمانی خدمتی پزشکی است و از هموطنان درخواست می شود با مراجعه به مراکز درمان این چنینی حتما به مدارک پزشکی صاحب مرکزتوجه و به مراکز غیرمجاز برای لیزر درمانی مراجعه نکنند و خدمات پزشکی را از فقط از پزشکان متخصص دریافت کنند.

خانم متخصص لیزر درمانی دیپلمه بود!

خانم متخصص لیزر درمانی دیپلمه بود!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
یلدا

یلدا

اینکه دیگه عادی شده.اکثر آرایشگاهها خدمات پوستی انجام میدن.حتی اخیرا میرن دوره می بینن کارهایی مثل لیزر..پاکسازی عمیق پوست..میکرودرم و...هم انجام میدن.بعضیهاشون محصولاتی مثل تالگو فرانسه رو هم میارن واسه مشتری سرخود تجویز میکنن!!

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف