نمناک اخبارجامعه علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد
مترو دروازه شمیران ، مترو
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران در مورد منشاء دود غلیظ در مترو دروازه شمیران توضیح داد.
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1395

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران

قطارهای مترو وسیله حمل عده زیادی از مردمی هستند که روزانه به دلیل مشغله های زندگی در حال عبور و مرور در سطح شهر هستند. مترو وسیله مناسبی برای کاهش ترافیک در سطح شهر بود . شلوغی مترو بیانگر این موضوع است که هر روزه عده زیادی برای حمل و نقل در سطح شهر از مترو استفاده میکنند. عصر دیروز قطار مترو در ایستگاه دروازه شمیران دچار خرابی شد و دود غلیظی از آن متصاعد شد که تعجب همه را برانگیخت.

مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروتهران در مورد منشاء دود غلیظ قطار خط ارم سبز - کلاهدوز و تخلیه مسافران توضیحاتی را ارایه کرد.

وی گفت:عصردیروز قطار خط کلاهدور - ارم سبز در ایستگاه دروازه شمیرانات دچار نقص فنی می شود که مسوولان ایستگاه باتخلیه مسافران، قطار را برای تعمیرات از سرویس دهی خارج می کنند.

مدیرروابط عمومی شرکت بهره برداری متروتهران در مورد منشاء دود غلیظ برخواسته از قطار نیز اظهار کرد:نقص فنی حاصله در لنت قطار سبب ایجاد این دود شده و هیچگونه حریقی رخ نداده است.

قطار مترو

منشاء دود غلیظ قطار ایستگاه دروازه شمیران مشخص شد

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد

علت دود غلیظ ایستگاه مترو دروازه شمیران مشخص شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف