نمناک اخبارحوادث متلاشی شدن سر زن میانسال زیر چرخ های بی آر تی در تهران
زن جوان ، تصادف
صبح امروز در خیابان ولیعصر زن میانسالی بر اثر برخورد اتوبوس بی آر تی با وی به طرز دلخراشی جان خود را از دست می دهد.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1393

حسن عباسی سخنگوی اورژانس 115 تهران در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران گفت:در ساعت 7:05 دقیقه صبح امروز  مرکز اورژانس 115 تهران از تصادف اتوبوس بی آرتی با یک زن میانسال در خیابان ولیعصر تقاطع ولیعصر طالقانی، مطلع شد و بلافاصله یک تیم امدادی درمانی عازم محل حادثه شدند.
وی ادامه داد:یک خانم به هنگام رد شدن از خط ویژه با اتوبوس بی آرتی تصادف می کند که بر اثر این برخورد سر فرد مذکور در زیر چرخ های اتوبوس متلاشی می شود به طوریکه هویت وی قابل شناسایی نبود.
به گفته عباسی تکنسین های اورژانس پس از معاینات پزشکی مرگ وی را تایید کردند و به پزشکی قانونی انتقال دادند.
همچنین سرهنگ عین اله جهانی معاون آموزشی و فرهنگ و ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره این حادثه دلخراش به خبرنگار ما گفت:تاکنون مشخص شده است که خانم فوت شده است، 45 سال سن داشته است.

سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلس راهور فاتب در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به تشریح جزئیات تصادف امروز صبح تهران پرداخت و اظهار داشت:تصادف در ساعت7 صبح در تقاطع ولیعصر- طالقانی رخ داد.
معاون ترافیکی پلس راهور فاتب تصریح کرد:در این حادثه خانمی 47 ساله در هنگام چراغ قرمز عابر در حال عبور از خط عابر پیاده بود که اتوبوس با وی تصادف می کند که در برخورد اولیه اتفاق خاصی نمی افتد چرا که عابر از جلوی اتوبوس رد می شود و در ادامه به لبه گلگیر برخورد می کند اما متاسفانه در ادامه به دلیل عدم توجه کافی راننده، چرخ عقب اتوبوس از روی وی رد می شود که منجر به کشته شدن عابر پیاده می شود.
این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی خاطرنشان کرد:در این حادثه 50 درصد عابر پیاده مقصر است چرا که در هنگام چراغ قرمز، از خط عبور کرده است و راننده نیز به دلیل عدم توجه کافی به جلو 50 درصد مقصر است.
سرهنگ حسینی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد سرعت اتوبوس گفت:فیلم های موجود در سر صحنه بازبینی شد و سرعت اتوبوس مجاز تشخیص داده شد.

متلاشی شدن سر زن میانسال زیر چرخ های بی آر تی در تهران

متلاشی شدن سر زن میانسال زیر چرخ های بی آر تی در تهران
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 57
این مطلب مفید بود ؟ 48 9
نظر کاربران
حمید

حمید

ر اثر این برخورد سر فرد مذکور در زیر چرخ‌های اتوبوس‌ متلاشی می‌شود به طوریکه هویت وی قابل شناسایی نبود. تکنسین‌های اورژانس پس از معاینات پزشکی مرگ وی را تایید کردند

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف