نمناک ورزشگوناگون متلک کی روش به علی کریمی در برنامه 90
کی روش علی کریمی ، کی روش و علی کریمی
کی روش به علی کریمی که قبل از آغاز مسابقات جام ملتهای آسیا 2015 استرالیا ناگهان اردوی تیم ملی کشورمان را ترک کرد در بخشی از سخنانش در برنامه 90 سخنی کنایه آمیز گفت.

کی روش و علی کریمی  قرار بود در تیم ملی فوتبال کشورمان در کنار هم باشند اما علی کریمی ناگهان اردوی تیم ملی فوتبال ایران را ترک کرد. تاکنون صحبتی از هیچ کدام از این دو در این رابطه نشده بود اما کی روش پیش دستی کرد و در این مورد در برنامه نود صحبت هایی کرد.

 کی روش علی کریمی

 

علی کریمی قبل از آغاز جام ملتهای آسیا ناگهان اردوی تیم ملی کشورمان را ترک کرد و رفت. او و کی روش تا به امروز حاضر نشده اند به طور واضح در مورد اختلاف شان با هم حرف بزنند، اما مربی پرتغالی در بخشی از سخنانش در برنامه نود گفت:«درها باز است و حاضرم باز هم با مربیان جوان ایرانی کار کنم، اما آنها باید بدانند مربی بودن فقط به عکس گرفتن و در فیس بوک گذاشتن نیست. مربی باید الگوی بازیکنانش باشد.»

به نظر می رسد منظور کی روش، متوجه علی کریمی بود؛ کسی که حتی خداحافظی اش از تیم ملی را هم روی صفحه ایسنتاگرامش منتشر کرد!

متلک کی روش به علی کریمی در برنامه 90

متلک کی روش به علی کریمی در برنامه 90
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 180
برگرفته از جام نیوز/ن
این مطلب مفید بود ؟ 127 53
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف