نمناک تکنولوژیترفندستان ترفند قرار دادن متن لینک دار در تلگرام
متن لینک دار ، متن لینک دار در تلگرام
در تلگرام برای جذب کاربران به کانال خود ترفندهایی وجود دارد که می توا با قرار دادن متن های لینک دار علاوه بر تبلیغ کانال خود متن های دلخواه را نیز منتشر کرد.

ترفند گذاشتن متن لینک دار در تلگرام

وجود کانالهای مختلف در تلگرام اعث محبوبیت بیشتر این اپلیکیشن در میان کاربران شده است و کاربران ضمن تبلیغ کانال خود در گروه ها و کانالهای دیگر باعث انتشار نام کارر خود شده و همچنین برای عضویت سریع تر کاربران، از لینک های اختصاصی که به صورت مستقیم و بدون نیاز به انتخاب گزینه Join کاربران را به فهرست اعضای کانال اضافه می کند، کمک می گیرند.

در آخرین نسخه از تلگرام قابلیت جدیدی اضافه شده که به شما این امکان را میدهد که متن های خود را به صورت لینک قرار دهید و با انتخاب متن مورد نظر لینک مورد نظر شما باز می شود . 

همان طور که شما نیز مشاهده کرده اید برخی کاربران ضمن تبلیغ کانال خود در دیگر کانال ها نام کاربری کانال را در مطلب خود منتشر می کنند و برخی دیگر نیز روش جدیدی نیز استفاده می شود که به جای وارد کردن لینک طولانی Join شدن به کانال، عبارتی دلخواه همچون نام کانال درج شده و فشار روی آن موجب می شود تا کاربر به لینک مستقیم عضویت در کانال هدایت شود. ایجاد این عبارات که در اصطلاح هایپرلینک شده اند، کار دشواری نیست و براحتی با استفاده از یکی از دو روش زیر می توانید برای خودتان متن های هایپرلینک در تلگرام ارسال کنید: 

روش اول:ربات bold@
1ـ پیش از هر چیز مطمئن شوید تلگرام نصب شده روی دستگاه شما به آخرین نسخه به روزرسانی شده است.

 2ـ یک پنجره گفت وگو در تلگرام را باز کرده و متن موردنظر خود را در قالب زیر وارد کنید:(متن را ارسال نکنید)

(bold [text](URL@

 

قرار دادن متن لینک دار

توجه داشته باشید به جای عبارت Text باید عنوان یا عبارتی را که قصد دارید برای کاربر نمایش داده شود، وارد کنید و در ادامه به جای URL نیز باید لینک موردنظر همچون لینک مستقیم عضویت در کانال را وارد کنید.

استفاده از متن لینک دار


3ـ در ادامه پنجره ای توسط ربات داخلی bold@ نمایش داده می شود که با انتخاب گزینه Custom Markdown می توانید متن را ارسال و نتیجه را مشاهده کنید.

  نکته: پس از عبارت bold@ یک فاصله خالی قرار داده و بین دو عبارت Text و URL هیچ فاصله اضافه ای قرار ندهید؛ زیرا این فاصله ها ممکن است در نهایت به نمایش داده نشدن گزینه Custom Markdown منجر شوند. همچنین می توانید برای درج چند لینک داخلی در خطوط مختلف یک بار bold@ را وارد کرده و به هر تعداد که تمایل داشتید فرمان (text](URL] را وارد کنید.

  روش دوم:ربات درج زیرنویس
1ـ پس از اطمینان از به روز بودن تلگرام به آخرین نسخه، عبارت hzcaptionbot@ را در کادر جستجو وارد کرده و از فهرست نتایج روی «ربات درج زیرنویس» فشار دهید.

 2ـ روی گزینه start در پنجره ربات فشار داده و متن موردنظرتان را به صورت زیر وارد و ارسال کنید:

(Text](URL] 

به جای عبارت Text عبارت موردنظر برای تبدیل به متن لینک دار و به جای URL نیز لینک موردنظرتان را وارد کنید. 

3ـ پس از ارسال متن در این فرمت برای ربات، آن را Reply کرده و در پاسخ به وضع Reply حرف B را تایپ کنید. 

4ـ با ارسال Reply شامل حرف B متن شما به صورت لینک دار توسط ربات برایتان ارسال می شود و می توانید این متن را برای کانال های مختلف یا کاربران موردنظرتان Forward کنید. 

نکته:می توانید دیگر متون دلخواه را در کنار این فرمت وارد کرده یا این فرمت را در چند خط برای ایجاد چند هایپرلینک در متن خود وارد کنید. در نهایت با ارسال متن آماده شده برای ربات و انتخاب Reply و تایپ حرف B، همه بخش های مشخص شده در متن شما توسط ربات به هایپرلینک تبدیل می شوند.

ترفند قرار دادن متن لینک دار در تلگرام

ترفند قرار دادن متن لینک دار در تلگرام
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 224
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 147 77
نظر کاربران
محمود

محمود

سلام من هرچی تو قسمت سرچ میزنم این دو روش عمل نمیکنه باید چکار کنم رهنمابگیی کنید لطفا

پاسخ دادن 34 3
عبدالله

عبدالله

دوست عزیز روش اول رو تو باکس سرچ وارد نمیکنید. بلکه تو باکس درج پیام مینویسیدش. مثل اینکه میخواید پیامی رو به یک نفر ارسال کنید.

پاسخ دادن 2 2
معصومه

معصومه

باسلام گاها در سمت راست پستهای تلگرامی فلش خمیده ای هست که میتوان بوسیله آن پست مذکور را درآن واحد برای چند نفر فرستاد 1-چرا همونطور با فلش برای فرستنده فرستاده نمیشه ؟2-چطوری برای پست خودمون این فلش را بوجود بیاریم با سپاس

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف