نمناک ورزشفوتبال پایان راه مجتبی جباری در الاهلی قطر
مجتبی جباری ، بازیکن تیم الأهلی
مجتبی جباری ستاره سابق استقلال که در حال حاضر در تیم الأهلی بازی می کند یه پایان راه خود در این تیم نزدیک می شود.
تاریخ انتشار : 4 دی 1395

جدایی مجتبی جباری از الأهلی نزدیک است

مجتبی جباری همواره یکی از بازیکنان تاثیر گذار الأهلی بوده است. این بازیکن ایرانی چند سالی است که در الأهلی بازی می کند و عملکرد درخشانی در این تیم قطری داشته است.

جباری در فصل جاری مثل بسیاری از بازیکنان الأهلی وضعیت خوبی نداشته و افت داشته است و همین باعث شده تا این تیم نتواند نتایج خوبی به دست آورد.

ستاره سابق استقلال در فصل جاری دو بار با آسیب دیدگی مواجه شده است. او چند روز پیش بازهم مصدوم شد و تا یک ماه نمی تواند به میدان رود.

سایت الکاس قطر به نقل از منابع نزدیک به باشگاه الأهلی نوشت که این باشگاه قطری به دنبال جواب کردن جباری در ژانویه و انتخاب جایگزینی برای او است.

 

مجتبی جباری

جباری به جدایی از الأهلی نزدیک می شود

الکاس نوشت:منابع نزدیک به باشگاه الأهلی تاکید دارند که سران باشگاه از عملکرد بازیکن ایرانی خود راضی نیستند و قصد ندارند او را در فهرست تیم خود بعد از ژانویه قرار دهند. این بازیکن ایرانی در فصل جاری افت محسوسی داشته و نتوانسته از نظر فنی کمک به الأهلی کند و یوسف آدم سرمربی تیم هم به این نتیجه رسیده که جباری نمی تواند به تیمش کمک کند.

الأهلی سرانجام توانست در هفته سیزدهم برابر معیذر به پیروزی برسد تا با 14 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گیرد.

پایان راه مجتبی جباری در الاهلی قطر

پایان راه مجتبی جباری در الاهلی قطر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مشرق/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف