مجتبی جباری

جزئیات صدور رای پرونده مجتبی جباری و باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396کد مطلب : 65268زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجتبی جباری که نسبت به کنار گذاشته شدن او از استقلال شکایت کرده بود خواهان مبلغی از قرارداد خود شده بود که با فسخ شدن قراردادش از سوی استقلال، خواستار غرامت شد.

پرونده جباری و استقلال در شرف صدور رای است

هافبک پیشین استقلال میزان غرامت درخواستی از استقلال را به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرد.
ایگور پراهیچ، بازیکن کروات به خاطر تعهد نداشتن این باشگاه مشهدی به قرارداد و پرداخت مطالبات این بازیکن، در فیفا از پدیده شکایت کرده که در روزهای گذشته زمزمه هایی مبنی بر کسر امتیاز از این باشگاه وجود داشت.
روزبه وثوق احمدی، رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در گفت وگویی درباره شکایت پراهیچ از پدیده بابت پرداخت نشدن مبلغ قراردادش گفت:باشگاه پدیده به فیفا نامه زده که به خاطر تحریم های بانکی ایران، نتوانستند در زمان مشخص طلب پراهیچ را پرداخت کنند و تقاضا کردند مهلتی برای پرداخت این مبلغ به پدیده اعطا شود.
او با اشاره به پاسخ فیفا به نامه پدیده افزود:فیفا هم در نامه ای به پراهیچ اعلام کرد که نظرش را درباره این موضوع بگوید. وکیل پراهیچ در ششم اسفند، به پدیده نامه زده که تا روز نخست ماه مارچ میلادی مهلت دارند طلب پراهیچ را پرداخت کنند. با این حال اطلاعاتی تکمیلی در این باره را می توانید از باشگاه پدیده پرس و جو کنید.
رییس کمیته تعیین وضعیت درباره صدور رای پرونده مجتبی جباری و باشگاه استقلال گفت:به آقای جباری اعلام کردیم بر اساس میزان غرامت درخواستی خود، هزینه رسیدگی را به حساب فدراسیون فوتبال پرداخت کند. در روزهای گذشته این مبلغ از سوی جباری پرداخت شد و اکنون منتظر لایحه وکیل آقای جباری هستیم و سپس میزان مبلغ درخواستی جباری را به اطلاع باشگاه استقلال خواهیم رساند تا پاسخ خود را ارایه کنند.

مجتبی جباری

وضعیت پرونده مجتبی جباری و باشگاه استقلال

او ادامه داد:جباری ابتدا نسبت به کنار گذاشته شدن از استقلال شکایت کرده بود و خواهان مبلغی از قرارداد خود شده بود که با فسخ شدن قراردادش از سوی استقلال، خواستار غرامت شد.
وثوق احمدی درباره پرونده جدید ملوان در فیفا نیز گفت:ظاهرا مدیران ملوان با بازیکن شاکی خود و فیفا در در حال مذاکره هستند و تصمیم جدیدی از سوی فیفا به فدراسیون اعلام نشده است.

شغل جدید مجتبی جباری پس از دوری از فوتبال

گویا مجتبی جباری پس از جدا شدن از استقلال به کارهایی به غیر از فوتبال مشغول است.

مجتبی جباری ستاره پیشین استقلال برای تماشای نمایش مستند “شلتر” دعوت شده است .

در هر صورت برای این بازیکن ارزشمند که در سال های اوجش از ستارگان فوتبال ایران بود، در هر جایگاهی که مشغول فعالیت است، آرزوی موفقیت می کنیم.

مجتبی جباری

مجتبی جباری این روزها بعد از دوری از فوتبال

نمایش تحسین شده شلتر
روایت انسان های نامرئی
با حضور سجاد افشاریان و مجتبی جباری

جزئیات صدور رای پرونده مجتبی جباری و باشگاه استقلال

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از ایسنا- پارس فوتبال / ر
برچسب :
نظرات
وبگردی