نمناک اخبارورزشی مجتبی محرمی در بیمارستان بستری شد
پرسپولیسی ، مجتبی محرمی
مجتبی محرمی پرسپولیسی دو آتیشه و یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عارضه ی قلبی در بیمارستان ایران مهر در بخش سی سی یو بستری شد.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1393

 پرسپولیسی تعصبی مجتبی محرمی به عنوان یکی از پیشکسوتان این باشگاه متاسفانه به دلیل عارضه ی قلبی به بیمارستان ایرانمهر منتقل شد و در بخش مراقبت های ویژه ی این بیمارستان بستری شد.

 مجتبی محرمی

مجتبی محرمی چند شب قبل، برای حضور در یک بازی فوتبال بر سر زمین حاضر شده بود که به دلیل درد از ناحیه قفسه سینه به مرکز درمانی مراجعه کرد.

محرمی که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ایرانمهر بستری شده و تحت نظر و معاینات پزشکان قرار دارد، درباره شرایط خود گفت:تشخیص پزشک معالج، احتمال گرفتگی رگ های قلب است. در حال حاضر آماده می شوم تا برای آنژیوگرافی بروم تا ببینیم چه می شود. بعد از آنژیو مشخص خواهد شد که شرایط چگونه است و چه کاری باید انجام شود.
وی که راهی آنژیوگرافی بود در پایان گفت:به هواداران بگویید مجتبی هنوز زنده است، آنها همیشه به من لطف داشته اند و دوستشان دارم.

مجتبی محرمی در بیمارستان بستری شد

مجتبی محرمی در بیمارستان بستری شد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 21
برگرفته از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف