نمناک اخبارحوادث جزئیات آتش سوزی امروز مجتمع رزمال تهران
مجتمع رزمال تهران ، آتش سوزی امروز تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از مهار آتش سوزی مجتمع رزمال تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1397

آتش سوزی امروز مجتمع رزمال تهران 

ایسنا:سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق یک مجتمع تجاری در منطقه 22 خبر داد و گفت:در این راستا عوامل آتش نشانی و اورژانس به محل حادثه اعزام شده اند.

سید جلال ملکی با اشاره به وقوع آتش سوزی در ساختمان در حال ساخت گفت:در ساعت 12:02 امروز چهارشنبه این حادثه یه سامانه آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که در این راستا نیروهای آتش نشانی پنج ایستگاه به علاوه نردبام و تانکر و تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید خرازی بعد از بیمارستان تریتا اعزام شدند. 

وی ادامه داد:محل حادثه یک ساختمان 25طبقه در حال ساخت بود که آتش سوزی در طبقه همکف آن رخ داده بود و هنگام حصور آتش نشانان مشاهده شد یک موتور ژنراتور دچار حریق شده و به سقف های کاذب، ورق های mdf و بخش هایی از نمای ساختمان سرایت کرده است.آتش نشانان برای اطفای حریق وارد عمل شده و همزمان گروهی دیگر نیز برای نجات بیش از 40نفر از کارگران محبوس شده در ساختمان وارد عمل شده و آنها را نجات می دهند که در این میان سه تن از کارگران از ناحیه دست دچار سوختگی شده بودند. 

آتش سوزی رزمال تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد:در حال حاضر آتش سوزی اطفاء شده و عملیات جست و جو و لکه گیری در حال انجام است. این حادثه تاکنون مورد فوتی نداشته و علت آتش سوزی نیز از سوی کارشناسان بررسی خواهد شد. 

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور نیز از محبوس شدن 50نفر در داخل مجتمع تجاری در حال ساخت رز مال در پی این حادثه خبر داد و گفت:در حال حاضر منتظر هستیم که بعد از اطفای حریق وارد عمل شویم. سه موتورلانس، سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز برای امدادرسانی به مصدومان احتمالی حاضر هستند و خدمات درمانی برای مصدومان احتمالی فراهم است. 

ملکی، سخنگوی آتش نشانی گفت:بیش از 50 نفر در آتش سوزی مرکز تجاری اداری رزمال، از مجموعه های اطراف دریاچه چیتگر، حبس شده بودند که همه آنها نجات داده شدند. 

در حال حاضر آتش کاملا مهار شده است. 

انتهای پیام/م

مهار آتش سوزی امروز مجتمع رزمال تهران

این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف