نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون چه کسی مجری مراسم اسکار 2019 شد؟!+عکس
مجری اسکار 2019 ، اسکار 2019
کوین هارت کمدین آمریکایی به عنوان مجری مراسم اسکار سال 2019 انتخاب شد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1397

کوین هارت مجری اسکار 2019 شد

مراسم اسکار 2019 با اجرای یک چهره سرشناس آمریکایی تا چند ماه آینده برگزار میشود. نود و یکمین دوره جوایز اسکار 24 فوریه 2019 ، 5 اسفند 1397 برگزار میشود و امسال برخلاف دو سال گذشته چهره دیگری اجرای این مراسم را عهده دار است.

کوین هارت بازیگر و کمدین آمریکایی به عنوان مجری مراسم اسکار 2019 انتخاب شد و با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از اجرای این مراسم داد.

خوشحالی کوین هارت از انتخاب به عنوان مجری اسکار 2019

کوین هارت بعد از انتشار خبر انتخاب به عنوان مجری اسکار 2019 با انتشار پستی در اینستاگرام این خبر را تایید کرد و از آرزوهایش برای رسیدن به این جایگاه نوشت.

مجری اسکار 2019

کمدین مشهور آمریکایی مجری اسکار 2019 شد

کوین هارت با انتشار عکسی در اینستاگرامش درباره انتخاب برای اجرای مراسم اسکار نوشت :

سالها از من این سوال پرسیده می شد که آیا روزی من اسکار را میزبانی خواهم کرد و پاسخ من همیشه همین بود ... من میگفتم که این فرصت متفاوت ترین اتفاق در تمام طول زندگی ام به عنوان یک کمدین خواهد بود و اتفاق خواهد افتاد زمانی که تصورش کنم .

کوین هارت در ادامه نوشت:من از اینکه بالاخره روزی که باید اسکار را برگزار کنم رسیده است بسیار خوشحالم . من از این اتفاق شگفت زده شدم چرا که این هدفی بود که مدتهای طولانی در لیست اهداف و آرزوهای من بوده است .... رسیدن به فهرست افسانه ای میزبانان که به این مرحله رسیده اند باور کردنی نیست.

جیمی کیمل

جیمی کیمل مجری اسکار 2018

در 2 سال گذشته اجرای مراسم اسکار را جیمی کیمل مجری مشهور آمریکایی برعهده داشت و امسال هم گمانه زنی هایی در خصوص اجرای او به گوش میرسید که حقیقت نداشت.

کوین هارت

کوین هارت مجری اسکار 2019

کوین هارت بازیگر ، نویسنده و تهیه کننده آمریکایی است که با اجرای استندآپ کمدی و برنده شدن در چندین مسابقه کمدی به شهرت رسید و به عنوان یکی از بهترین کمدین های جهان شناخته میشود.

کوین هارت

کوین هارت کمدین آمریکایی مجری اسکار 2019 شد

نود و یکمین دوره جوایز اسکار روز 24 فوریه 2019 (5 اسفند 1397 ) در سالن دالبی تئاتر هالیوود برگزار می شود.

مجری مراسم اسکار 2019 مشخص شد ! + عکس

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف