احسان علیخانی
هفته گذشته سالومه سیدنیا با عباراتی زشت احسان علیخانی را مورد توهین قرار داد در پی این توهین کاربران ایرانی به صفحه شخصی این مجری ماهواره ای حمله کرده و احسان علیخانی را مورد حمایت قرار دادند.

کاربران ایرانی در واکنش به توهین سالومه سیدنیا به احسان علیخانی به صفحه اینستاگرام او حمله کرده و از احسان علیخانی حمایت کردند.

به جرأت می توان گفت که برنامه ماه عسل امسال، جزو پربیننده ترین برنامه های صدا و سیما بوده و بیشتر خانواده های ایرانی را در لحظات نزدیک افطار مجذوب خود کرده است.
 
اما برنامه امسال ماه عسل نسبت به سال های قبل با جنجال بیشتری آغاز شد.
 
هفته گذشته سالومه سیدنیا یکی از مجریان این شبکه با حمله به احسان علیخانی وی را با عباراتی زشت و بی ادبانه مخاطب قرار داد!
احسان علیخانی
  
سالومه سیدنیا در پستی در فیس بوکش با توهین به احسان علیخانی نوشت:«لذت شهوانی است در پسِ آن چهره سراسر پلاستیکی ات وقتی از دردناک ترین وجوه زندگی یک بچه 8 ساله می پرسی و دست محبت کثیف ات را به سرش می کشی و دوربین ات جوراب پاره اش را نشان می دهد و اشک های تمساح دروغین ات.»
 
این پست مجری من و تو خشم کاربران ایرانی را در پی داشت و سبب شد تا کاربران به صفحه شخصی این مجری شبکه ماهواره ای در اینستاگرام حمله کنند.
 
در ادامه کامنت های واکنشی کاربران را می بینید.
کامنت های واکنشی کاربران
کامنت های واکنشی کاربران
احسان علیخانی
کامنت های واکنشی کاربران
کامنت های واکنشی کاربران
کامنت های واکنشی کاربران

حمله کاربران به مجری توهین کننده به احسان علیخانی + تصاویر

4.6193
این مطلب مفید بود ؟17914
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
3 نظر به ثبت رسیده است
نگین1394-04-17
سالومه تاالانشم ک به چشم مانمیومدی بااین حماقتی ک کردی دیگه اصلا حالمون ازماهواره ام بهم خوردچه برسه به ادم وقیهی چون تو.احسان علی خانی بی نظیره .یه دونه س .مادوسش داریم پس بیخودتلاش نکنیدامثال سالپمه هم بدانند
548
سارا1394-04-17
سالومه بد بخت . برای جلب توجه هجوم برذی به احسان علیخانی،مجری محبوب ایران تا یه جوری دیده بشی واقعا برات متاسفم .
393
پانیذ1394-04-20
سالومه آدمی است که خیلی. بی فرهنگ و چون کار خودش دیگه رمقی نداره به این و اون توهین میکنه کارش خیلی خیلی اشتباه بود و من خیلی ناراحت شدم
121
وبگردی