نمناک ورزشفوتبال پیام مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی به مردم ایران
مجری روسی ، مجری روسی مراسم قرعه کشی
ماریا کوماندنایا مجری روسی مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه پس از مراسم قرعه کشی در صفحه شخصی خود پیغام جالبی به مردم ایران داد.

پیغام جالب مجری روسی به مردم ایران

مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 به مردم ایران پیام داد. ماریا کوماندنایا مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی, پس از پایان این مراسم, از مردم ایران پرسید که از پوشش وی رضایت داشتند؟ ماریا کوماندنایا مجری زن مراسم قرعه کشی با انتشار پیامی در حساب کاربری اش در توییتر نوشت:«مردم ایران، راضی هستید؟»

مجری روسی

سوال ماریا از مردم ایران

منظور وی در این پیام اشاره به نوع پوشش و لباسش در مراسم قرعه کشی بود که پیش از این عنوان شده بود پس از رایزنی سردار آزمون قول داده بود به نحوی لباس بپوشد که مراسم از تلویزیون ایران قابل پخش باشد.

سوپرایز مجری روسی برای ایرانی ها:

مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه امروز برگزار شد و یکی از مهمترین حواشی این مراسم نوع پوشش خانم ماریا کوماندنایا مجری زن این مراسم برای ما ایرانی ها بسیار مورد توجه بود.

این موضوع آنقدر در فضای مجازی دنبال شد که حتی سردار آزمون هم از این خانم قول گرفت که لباسی را بپوشد که مردم ایران بتوانند به طور مستقیم مراسم قرعه کشی را ببیند.

قبل از مراسم تصویری از لباسی نزدیک به رنگ یاسی از این خانم مجری در رسانه های منتشر شده بود که البته خانم کوماندنایا با تغییر آن با لباسی مشکی در مراسم اصلی کاربران را سورپرایز کرد.

در ادامه لباس قبل از مراسم و لباس مراسم اصلی (لباس مشکی) را مشاهده می کنید.

مجری روسی

پوشش متفاوت مجری زن در مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018

پیام مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی به مردم ایران

پیام مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی به مردم ایران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
برگرفته از خبر آنلاین،باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف