نمناک اخبارفرهنگ و هنر مجری مشهور تلویزیون پس از عمل جراحی
ناصر خیرخواه ، مجری معروف
ناصر خیرخواه مجری مشهور تلویزیون و برنامه تهران بیست از شبکه تهران و راه شب رادیو پس از عمل جراحی گفت و گویی با مردم انجام داده است که در ادامه در سایت نمناک می خوانید.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1392

 ناصر خیرخواه از مجریان و گویندگان مشهور و پرکار رادیو و تلویزیون که مدتی است به دلیل بیماری سرطان از فضای اجرا دور شده است درباره آخرین وضعیت جسمانی خود اظهار کرد:پنجشنبه هفته گذشته 23 آبان همزمان با عاشورا در بیمارستان بستری شدم و شنبه 25 آبان جراحی داشتم. حالا خیلی بهتر شده ام و استراحت می کنم.

وی افزود:این جراحی آخرین مرحله از درمان من بود که انشالله به خیر بگذرد. تا به امروز هشت ماهی می شود که درگیر بیماری ام هستم و ظرف یک ماه آینده نتیجه جراحی آخرم مشخص می شود.

این مجری تلویزیون در پاسخ به اینکه آیا با گذشت این زمان به سرکارش برمی گردد؟ تصریح کرد:این روزها در منزل هستم و اگر هفته آینده بخیه هایم را بکشم همان وقت کار را آغاز خواهم کرد.

خیرخواه در این خصوص که آیا در تلویزیون اجرا می کنید یا رادیو، گفت:من جزو نیروهای پا به رکاب هستم و اگر از سوی تلویزیون برای برنامه ای دعوت شوم اجرا خواهم کرد. من سال هاست در رادیو ایران کار می کنم و 17 سال است برنامه "راه شب" را دارم که احتمالا به همین برنامه برمی گردم.

وی خاطرنشان کرد:البته در کنار این تدریس در دانشگاه را نیز مدنظر خواهم داشت. من در رشته مدیریت و برنامه ریزی تدریس می کنم و از دانشگاه صدا و سیما نیز در رشته تهیه کنندگی فارغ التحصیل شده ام.

ناصر خیرخواه از گویندگان برتر رادیو است و اجرای تلویزیونی را نیز از سال 75 آغاز کرده است، برنامه "تهران 20" در شبکه تهران و "راه شب" در رادیو ایران جزو مطرح ترین برنامه هایی است که توسط خیرخواه اجرا شده است.

مجری مشهور تلویزیون پس از عمل جراحی

مجری مشهور تلویزیون پس از عمل جراحی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 37
برگرفته از mehrnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 31 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف