نمناک ورزشگوناگون مجسمه میلیونی خانه کریستیانو رونالدو + تصاویر
کریستیانو رونالدو ، عکس جدید کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو برای ساخت یک مجسمه ی فوق العاده واختصاصی برای خانه اش مبلغ 30 هزار پوند هزینه کرده است .
بازدید : 13,784 نفر

مجسمه گرانقیمت کریستیانو رونالدو

حتما شما هم در مورد مجسمه ی کریستین رونالدو شنیده اید که در موزه ی مادرید نگهداری می شود. بر اساس گزارشات تلگراف ،کریستین رونالدو تصمیم گرفته بود که یک مجسمه درست مثل همان مجسمه مومیایی برای خانه ی خودش داشته باشد به همین دلیل از تعدادی هنرمند ماهر خواست تا یک مجسمه از خودش بسازند .این مجسمه ی فوق العاده یک اثر هنری است که 20.000 پوند معادل 22.500 دلار ارزش دارد. رونالدو این مجسمه را عینا از روی مجسمه ای که از سال 2013 از وی در موزه آثار مومی مادرید وجود دارد، ساخته است.

مجسمه کریستیانو رونالدو

او برای ساخت مجسمه جدید، یک مجسمه ساز جوان به نام مایکل وید 30 ساله را استخدام کرد تا این مجسمه را در استودیوی خودش در دورسِت انگلستان بسازد.

مایکل وید به «سان» گفت:ما از همان مجسمه 2013 قالب گیری کردیم و یک کپی کاملا مشابه از همان مجسمه ساختیم. رونالدو هم لباس فوتبال و یک جفت کفش جدیدش را به ما داد تا تن مجسمه کنیم. اما ما به موهایش دست نزدیم و آرایشگر رونالدو آمد تا آرایش موی مجسمه را انجام دهد. رونالدو این مجسمه را برای خانه خودش درست کرده است.

تصاویر مجسمه کریستیانو رونالدو

کریستین رونالدو

کریستین رونالدو

کریستین رونالدو

کریستین رونالدو

مجسمه میلیونی خانه کریستیانو رونالدو + تصاویر

مجسمه میلیونی خانه کریستیانو رونالدو + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 93
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 79 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف