نمناک سرگرمیدیدنی ها مجسمه های مومی وحشتناک
مومی ، مجسمه مومی
ظاهر ترسناک مجسمه های مومی روسای جمهور آمریکا و همسرانشان در موزه "گتیسبرگ" پنسیلوانیا دردسرساز شد و وحشت بازدیدکنندگان را برانگیخت.

 مجسمه های مومی وحشتناک روسای جمهور آمریکا

برگزاری نمایشگاه مجسمه های مومی روسای جمهور آمریکا نه تنها مورد بازدید عموم قرار نگرفت بلکه وحشت بسیاری از بازدیدکنندگان را نیز برانگیخت و دردسرساز شد.

به نقل از دیلی میل؛ مسئولان موزه "گتیسبرگ" در ایالت پنسیلوانیا به دلیل کاهش مداوم تعداد بازدیدکنندگان مجبور به تعطیلی بخش مجسمه های مومی روسای جمهور آمریکا و همسرانشان شدند.

 این مجسمه های مومی در ابعاد واقعی و برگرفته از چهره تمام روسای جمهور آمریکا ساخته شده بودند؛ اما به قدری از واقعیت دور بودند و حتی در برخی موارد ظاهری وحشتناک داشتند که بازدیدکنندگان موزه را فراری دادند.
 
مسئولان موزه "گتیسبرگ" تصمیم گرفتند مجسمه ها را به حراج بگذارند و به دلیل آنکه مشتری خاصی برای آن ها وجود نداشت، تعدادی عکس و یادبود قدیمی را نیز در کنار مجسمه های مومی قرار دادند تا شاید به این ترتیب قادر به فروش آنها باشند.
 
موزه "گتیسبرگ" در سال 1957 تاسیس شد و در شروع ساخت مجسمه های مومی از روسای جمهور آمریکا با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.
 
در ادامه تصاویر تعدادی از این مجسمه های مومی آمده است:
 
باراک و میشل اوباما
 
مومی

جرج واشنگتن
 
مومی

آبراهام لینکلن
 
مومی

 
مومی

جان اف کندی و ژاکلین کندی اوناسیس
 
مومی

توماس جفرسون
 
مومی

ریچارد نیکسون
 
مومی

جیمی کارتر
 
مومی

رونالد ریگان
 
مومی

مجسمه های مومی وحشتناک

مجسمه های مومی وحشتناک
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف