نمناک ورزشفوتبال مجیدی آلترناتیو منصوریان خواهد شد؟
مجیدی منصوریان ، بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال
دراین مطلب می خواهیم به روزنامه خبر ورزشی که در روز یک شنبه تیتری به چاپ رساند به این بیان که آیا مجیدی آلترناتیو منصوریان می شود.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1395
بازدید : 1,131 نفر

مجیدی آلترناتیو منصوریان تیتر روزنامه + عکس

حتی پیش از اینکه علاقه زیاد منصوریان به نشستن روی نیمکت استقلال مشخص شود، فرهاد مجیدی همیشه یکی از نزدیک ترین اسم ها به تیم بود. زمانی که او هنوز اقدام به گرفتن مدارک مربیگری خودش هم نکرده بود، باز هم هیاهوی حضور فرهاد روی نیمکت از سکو ها استارت می خورد. مشابه همین اتفاق برای علیمنصور هم افتاد و او حالا هدایت تیم محبوبش را به عهده دارد.
 
مجیدی آلترناتیو منصوریان

مجیدی آلترناتیو منصوریان خواهد شد؟

 روزنامه خبرورزشی چاپ یکشنبه به سوژه ای پرداخته که شاید برای خیلی ها جالب باشد. اینکه شاید از مجیدی بتوان به عنوان آلترناتیو منصوریان نام برد. اینکه فرهاد دوباره پروژه ای را برای نزدیک شدن به باشگاه شروع کرده است، نشان از علاقه زیاد او به داشتن نقش در باشگاه دارد. محبوبیت منصوریان بین سکوها یکی از دلایلی است که نزدیکان باعث می شود نزدیکان مجیدی مدام به او پیشنهاد حضور کنار سرمربی آبی ها را بدهند. البته سال گذشته هم حرف های زیادی درباره حضور و کمک او به مظلومی شنیده شد. اتفاقی که عملی نشد و فقط در حد حضور مجیدی در استادیوم بود.
 
مجیدی آلترناتیو منصوریان

تیتر روزنامه خبر ورزشی در رابطه با آلترناتیو شدن مجیدی

مجیدی آلترناتیو منصوریان خواهد شد؟

مجیدی آلترناتیو منصوریان خواهد شد؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از هفته نامه تجارت فردا/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف