مجید حسینی

احتمال لژیونر شدن مجید حسینی مدافع استقلال

تاریخ انتشار : 10 تیر 1397کد مطلب : 69497زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجید حسینی مدافع استقلال از تیم های اروپایی پیشنهادهای خوبی دارد و احتمالا از جمع آبی ها جدا می شود. مدافع ملی پوش استقلال در راه اروپا؟

جدایی مجید حسینی از جمع آبی پوشان قوت گرفت

مجید حسینی مدافع تیم فوتبال استقلال با پیشنهاداتی که به او رسیده به احتمال فراوان فصل آینده در جمع آبی پوشان باقی نخواهد ماند.
مجید حسینی فصل گذشته با استقلال قراردادی 2 ساله امضا کرد، البته این بازیکن در قراردادش خواستار شد که در صورت پرداخت مبالغ 200هزار دلار از جمع آبی پوشان جدا شود.
 
مجید حسینی

جدایی احتمالی مدافع ملی پوش از استقلال

حالا با اتمام مسابقات جام جهانی این بازیکن با پیشنهاداتی رو به رو شده که شانس ماندن وی در جمع آبی پوشان را کاهش داده است.این بازیکن از هلند و بلژیک دارد که در حال مذاکره با آنها است. البته حسینی از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا هم پیشنهاد دارد اما بعید است راهی لیگ این کشور شود.

مجید حسینی

 مجید حسینی در راه اروپا 

پیش از این امید نورافکن با همین شرایط از استقلال جدا و راهی شارلروای بلژیک شد.

اخراج 5 بازیکن جوان استقلال به دستور شفر

مسئولان باشگاه استقلال در غیاب وینفرد شفر بازیکنان جوان زیادی را به خدمت گرفته اند تا این نفرات جزو سهمیه های جوانان و امید استقلال در لیگ هجدهم باشند، اما به نظر می آید همه این نفرات در لیست خرید شفر نبودند، چرا که این مربی اجازه تمرین به تعدادی از نفرات جدید تیمش نداده است.

محمدمهدی طاهری، امید سام کن، امیرمحمد زالی، ابولفضل محمدحسنی و شاهین طاهرخانی؛ نفراتی هستند که شفر به آنها دیگر اجازه تمرین با تیم بزرگسالان استقلال را نداده و آنها را در اختیار باشگاهش قرار داده است.

استقلال

اخراج بازیکنان استقلال

با توجه به اینکه این بازیکنان قرارداد پنج ساله با باشگاه استقلال دارند می توانند در تیم امید آبی پوشان به میدان بروند یا اینکه به صورت قرضی راهی تیم دیگری شوند.

احتمال اینکه شفر در روز های آینده تعدادی دیگر از بازیکنان جدید تیمش را از حضور در تمرینات تیم بزرگسالان منع کند وجود دارد.

مجید حسینی مدافع استقلال در راه لژیونر شدن

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از صدای ایران / سیمرغ / ر
وبگردی