نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای کباب زدن مجید خسروانجم در خندوانه +عکس
مجید خسروانجم ، برنامه خندوانه
مجید خسروانجم کاریکاتوریستی که طرح های فوق العاده ای را با تلفیق نقاشی و ابزار خلق می کند مهمان شب گذشته برنامه خندوانه بود و شبی شاد را در این برنامه رقم زد.

شبی شاد در خندوانه با حضور مجید خسروانجم

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 17 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان مجید خسروانجم کاریکاتوریستی که طرح های مختلفی را با تلفیق نقاشی و ابزار خلق میکند بود.

مجید خسروانجم با حضور در برنامه خندوانه و طرح مسابقاتی خلاقانه شبی منحصربه فرد را در برنامه رقم زد .

این کاریکاتوریست معروف که زیر نظر استاد جواد علیزاده کارش را آموخته بود بعد از سلام و احوال پرسی از کار نیکی که رامبد جوان در برنامه خندوانه انجام میدهد و مردم را شاد میکند صحبت کرد و گفت :من مجید خسروانجم 39 ساله ، طراحی صنعتی خوانده ام و یک دوره تهیه کننده رادیو بوده ام و دوستی زیادی با احسان کرمی دارم .

ماجرای کاریکاتوریست شدن مجید خسروانجم

مجید خسروانجم درباره شروع حرفه اش گفت:من از سال 72 کارم را شروع کردم. تازه جنگ تمام شده بود و امکانات نسبت به الان خیلی کمتر بود. پدرم من مغازه دار بود و یک شب برای من از مغازه پنج تا برگه A4 آورد و من کلی از دیدن این برگه ها ذوق زده شده بودم چون وسعت آنها نسبت به برگه های دفترم خیلی بیشتر بود و شروع کردم به طرح کشیدن روی آنها و اولین کارتونم را روی آن خلق کردم که ماجرای یک مسابقه دو بود که فرد آخر چون زبان درازی داشت توانسته بود نفر اول شود.

در این بخش از برنامه تعدادی از طرح های مجید خسروانجم پخش شد و این هنرمند کشورمان درباره آنها توضیح داد.

مجید خسروانجم

مجید خسروانجم در برنامه خندوانه

رامبد جوان از مجید خسروانجم خواست درباره پسرش و وقت گذراندن با او صحبت کند که این کاریکاتوریست جوان گفت:من یک پسر 13 ساله به نام طاها دارم و اگرچه فرصت کمی برای گذراندن وقت با او دارم اما سعی میکنم برایش وقت بگذارم. مثلا در تابستان هفته ای یکبار استخر درست و حسابی میرویم و با هم فوتبال میبینیم و پلی استیشن بازی میکنیم.

در ادامه این گفتگو مجری خندوانه از مهمان کاریکاتوریستش پرسید گریه میکنی ؟ مجید خسروانجم گفت :بله ، ولی خیلی وقت بود که گریه یادم رفته بود . حدود 10 سال پیش به مغازه پدرم رفتم و دیدم که کارتنی روی سرش افتاده و ابرویش شکسته است و همانجا با دیدن پدرم زدم زیر گریه.

قول جالب مجید خسروانجم در خندوانه

رامبد جوان از مجید خسروانجم قول برگزاری یک کارگاه آموزش خلاقیت را گرفت و قرار شد تماشاگران خندوانه مهمان این کارگاه آموزشی باشند که مجید خسروانجم گفت :رامبد برای ناهار این مهمانان شما وسایل کباب زدن را فراهم کنید و من هم در همان محل برایشان کباب درست میکنم و در بخش بعدی بازی خلاقیتی در برنامه به راه انداخت که بسیار جالب بود.

مجید خسروانجم در برنامه خندوانه علاوه بر ماجرای کباب زدن و برگزاری کارگاه آوزشی قول دیگری نیز داد و گفت:من عید 2 سال پیش مهمان بچه های کار بودم و زمانی که از آنها درباره آرزویشان پرسیدم همه دوست داشتند که اسباب بازی داشته باشند . تصمیم گرفتم در کانال تلگرامم این موضوع را به اشتراک بگذارم و از بقیه مردم هم مشارکت بگیرم که خداروشکر کمک های زیادی برای تهیه اسباب بازی جمع آوری شد و ما حتی از آمریکا هم کمک هایی را دریافت کردیم.

مجید خسروانجم در تکمیل صحبت هایش افزود :دوست دارم یک نصفه روز با بچه های کار دور هم جمع شویم و یک نقاشی بزرگ موزاییکی با هم داشته باشیم که رامبد جوان هم قول صحبت با یکی از شهردارهای تهران برای نصب آن در شهر را داد.

ماجرای کباب زدن مجید خسروانجم در خندوانه +عکس

ماجرای کباب زدن مجید خسروانجم در خندوانه +عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
یکی

یکی

بسیار عالی بود

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف