نمناک اخبارحوادث محاکمه قاتل نامزد و مادرزن بعداز 35 سال+ عکس
قاتل ، قاتل
قاتل بی رحم برای انتقام از نامزد سابقش با طرح ریزی یک برنامه ی شوم ابتدا خانه ی آنها را به آتش کشید و زمانی که اعضای خانواده قصد فرار داشتند، با اصابت گلوله تعدادی از آنها را به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1394

دستگیری قاتل بعد از 35 سال

یک مرد 54 ساله اهل " پنسیلوانیا امریکا " به اتهام قتل یک مادر و دختر در دادگاه محاکمه شد .

براساس گزارش پلیس در سال 1980 خانم " نانسی پترسون " و دخترش " دبورا پترسون " 17 ساله در یک جنایت برنامه ریزی شده به قتل رسیدند به طوری که پس از به آتش کشیدن خانه شان در ساعت 3 صبح روز 30 آگوست وقتی در حال فرار از خانه بود توسط 2 مرد که ماسک به صورت داشت مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و به قتل رسیدند .
همسر خانم " پترسون " نیز در این حادثه زخمی شد اما جان سالم بدر برد و دیگر فرزندان آنها موفق به فرار شدند و به خانه همسایه پناه بردند .

قاتل فراری

محاکمه قاتل فراری بعد از 35 سال

 
سرانجام پس از دستگیری قاتل در یک پرونده ی مجزا در سال 2011 که مربوط به تهدید یک کارمند به مرگ بود پلیس یک ارتباط بین یافته های پرونده قتل با این متهم پیدا کرد .

آقای "آبراهام کروز " 54 ساله که یک جنایت کار خطر ناک بود و با پرونده ی وسیع از گزارشات رفتارهای شرورانه و بزهکارانه تحت بازداشت به سر می برد در مورد پرونده قتل تحت بازجویی قرار گرفت و مشخص شد که " ابراهام " به همراه عموی خود " ارسمو کروز" و نفر سوم آقای "روپرتو گاریسا "دست به این جنایت وحشتناک زدند .

پلیس در ادامه افزود :آقای " اراسمو " که در زمان جنایت به تازگی نامزدی خود را با مقتول خانم " دوبرا " به هم زده بود در یک رفتار کینته توزانه و به انگیزه ی انتقام تصمیم به آتش زدن خانه نامزد سابقش گرفت و وقتی موفق به کشتن او در آتش نشد با اصابت گلوله توسط " ابراهام " به هدف شوم خود رسید .

این جنایتکاران در دادگاه روز سه شنبه به قتل 2 نفر و ایجاد حریق عمدی متهم شدند و به زودی رای دادگاه برای مجازات آنها اعلام خواهد شد .

محاکمه قاتل نامزد و مادرزن بعداز 35 سال+ عکس

محاکمه قاتل نامزد و مادرزن بعداز 35 سال+ عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف