محبوب ترین بازیکن استقلال
در برنامه شب گذشته نود نظرسنجی این برنامه در خصوص محبوب ترین بازیکن تیم استقلال در دو دهه گذشته برگزار شد. علیرضا منصوریان، جواد زرینچه، فرهاد مجیدی، مجتبی جباری و آرش برهانی نامزدهای این نظرسنجی بودند.

سوال پیامکی برنامه 90 دوشنبه 11 اسفند به انتخاب محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر باشگاه استقلال اختصاص داشت که مخاطبان برنامه 90 گزینه های آرش برهانی، مجتبی جباری، جواد زرینچه، فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان را پیش رو داشتند.  

بازیکنان استقلال

در پایان این نظرسنجی فرهاد مجیدی با 58 درصد آرا با قاطعیت به عنوان محبوب ترین بازیکن این تیم در بیست سال اخیر انتخاب شد و علیرضا منصوریان با 18 درصد و جواد زرینچه با 10 درصد به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند. 

نظرسنجی شب گذشته نود

در برنامه هفته گذشته 90 نیز سوال پیامکی این برنامه به انتخاب محبوب ترین بازیکن پرسپولیس در دو دهه اخیر اختصاص داشت و مخاطبان از بین 5 گزینه کریم باقری، علی دایی، احمدرضا عابدزاده، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا در پایان علی کریمی را به عنوان محبوب ترین بازیکن پرسپولیس در دو دهه اخیر برگزیدند.

فرهاد مجیدی که شب گذشته در نظرسنجی برنامه نود با 59 درصد به عنوان محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر استقلال انتخاب شد، در صفحه شخصی خود ضمن تشکر از هوادارانی که او را انتخاب کرده اند، پیامی برای آنها فرستاد که در زیر مشاهده می کنید:

اینستاگرام فرهاد مجیدی

محبوب ترین بازیکن استقلال در 2 دهه گذشته انتخاب شد

4.334
این مطلب مفید بود ؟295
برگرفته از مشرق - /م
وبگردی