نمناک سرگرمیگوناگون محبوب ترین سن، چندسالگی است؟
محبوب ترین سن ، سن
تا به حال به این فکر کرده اید که محبوب ترین سن، چندسالگی است؟! با ما همراه باشید تا گزارشی در این باره بخوانید و پاسخ نظرسنجی که توسط محققان برای محبوب ترین سن صورت گرفته را بخوانید.

29 سالگی محبوب ترین سن افراد

همه انسان ها در یک برهه ای از زمان احساس خوشایند و تکرانشدنی را تجربه می کنند که شاید هیچوقت از ذهنشات خارج نشده و تبدیل به یک خاطره یا تجربه ای شیرین شود که هیچگاه فراموش نمیکنند یک طرف این پدیده به سن افراد برمیگردد که در جهت و راستای درک و فهم آنها پیش می رود و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است حال سوالی که در ذهن ایجاد می شود این است که این برهه در چه سنی از افراد بیشتر و پررنگ تر است؟با ما همراه باشید تا بدانید محبوب ترین سن ،چند سالگی است؟

محققان شرکت Genius Gluten Free با انجام نظرسنجی از 1505 شهروند انگلیسی دریافتند، بیشترین تعامل با دوستان محل کار است نه با دوستان قدیمی مدرسه یا دوران دانشجویی؛ چراکه فرد زمان زیادی را در محیط کار سپری می کند.

محبوب ترین سن


همچنین بطور میانگین، افراد دارای 64 دوست هستند که اغلب این دوستان نیز همکاران فرد در محل کار هستند. اما سن 29 سالگی به این دلیل محبوب ترین سن عنوان شده است که فرد خود را در میان جمع زیادی از دوستان قدیمی، دوران دانشجویی و محل کار می بیند.

در این سن افراد حدود 80 دوست دارند که شامل دوستان دوره کودکی، دبیرستان، دانشگاه و همکاران محل کار می شود. در سن 29 سالگی، فرد از بلوغ فکری کافی برای درک اهمیت روابط با دوستان و تلاش برای حفظ آن برخوردار است.

محبوب ترین سن، چندسالگی است؟

محبوب ترین سن، چندسالگی است؟
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از شریان نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف