نمناک اخبارجامعه آغاز کنترل دوربینی ورود به محدوده زوج و فرد
محدوده زوج و فرد و کنترل محدوده زوج و فرد ، سرهنگ حسن عابدی
جانشین رئیس پلیس راهور تهران از ثبت دوربینی ورود غیر مجاز به محدوده زوج و فرد از امروز شنبه 22 فروردین خبر داد. همچنین معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش بار ترافیکی در تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1394

سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس راهور تهران بزرگ با اشاره به آغاز ثبت دوربینی ورود به محدوده زوج و فرد، اظهار کرد:بر اساس اعلام قبلی ورود غیر مجاز به محدوده زوج و فرد توسط دوربین کنترل می شود.

وی در ادامه افزود:بر همین اساس شماره پلاک خودروهایی که مجوز ورود به طرح زوج و فرد را ندارند توسط دوربین ثبت و اعمال قانون می شود.

عابدی با بیان اینکه صد ورودی به سیستم دوربینی کنترل تخلف در محدوده زوج و فرد مجهز شده است، تصریح کرد:از این پس همکاران پلیس راهور دیگر در ورودی های محدوده طرح زوج و فرد حضور ندارند اما در رابطه با تخلف پوشش پلاک فعالیت خود را انجام می دهند و با توقیف خودروی متخلف آن را به مراجع قضایی ارجاع می دهند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص میزان جریمه ورود به طرح زوج و فرد، تاکید کرد:برابر آئین نامه به ازای هر ساعت حضور در طرح زوج و فرد بیست هزار تومان جریمه به خودرو تعلق می گیرد.

وی در پایان یاد آور شد:طرح زوج و فرد در محدوده های مشخص شده از ساعت 6:30 دقیقه صبح آغاز می شود و تا ساعت 19 ادامه دارد.

سبک شدن بار ترافیکی 81 درصد معابر

پرویز حسینی معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار کرد:همواره آغازین روزهای هفته بار ترافیکی سنگینی را شاهد بودیم به خصوص در روزهایی که شاهد بارش باران نیز بودیم اما امروز اجرای طرح نظارت بر ورود خودروها به محدوده زوج و فرد ترافیک شهری کاهش چشمگیری داشت.

وی تصریح کرد:در معابر بزرگراهی نیز که همواره حجم سنگینی را شاهد بودیم امروز این ترافیک به شکل منقطع و در مناطق مشخص بود و مانند روزهای گذشته یک محور بزرگراهی به طور کامل دارای ترافیک سنگین نبود.

حسینی خاطرنشان کرد:در مناطق داخلی شهر نیز که طرح زوج و فرد اجرا شد تأثیر زیادی ناشی از اجرای نظارت بر محدوده زوج و فرد توسط دوربین و بار خیابان ها مشاهده شد.

معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد:آغازین روزهای هفته های گذشته به خصوص در روزهای بارانی گاهی اوقات خیابان ها و بار ترافیک آنها تا ساعت 11 صبح نیز سنگین بود ولی اکنون بار ترافیکی 80 درصد خیابان ها در حال سبک شدن است.

وی در رابطه با جریمه های دوربین های نظارت بر محدوده زوج و فرد نیز تصریح کرد:از امروز جریمه ها اعمال می شود چرا که در یک ماه آخر سال گذشته نیز در رابطه با نظارت دوربین بر محدوده زوج و فرد اطلاع رسانی شد.

آغاز کنترل دوربینی ورود به محدوده زوج و فرد

آغاز کنترل دوربینی ورود به محدوده زوج و فرد
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف