نمناک اخبارجامعه محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور
محدودیت ترافیکی جاده ها ، محدودیت ترافیکی
پلیس راهور محدودیت ترافیکی جاده ها در روزهای پنج شنبه و جمعه را اعلام کرد. در ادامه اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های پرتردد هراز، جاده چالوس ، اتوبان کرج و سایر راه های مواصلاتی کشور را می خوانید.
تاریخ انتشار : 5 آذر 1394

محدودیت ترافیکی جاده ها

براساس تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشتهای شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع َذکرشده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور بازوتردد درآن ها به روال عادی درجریان است. 

طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1623 ترددشمار فعال درمحورهای برون شهری، نسبت به روزقبل 5. 6 درصد افزایش را نشان می دهد. 

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 20 درصد، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 وکمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند. 

محورهای دارای بیشترین تردد طی 24 ساعت گذشته:

 

ردیف

نام محور

ٍاستان

مجموع تردد در محور

1

آزادراه کرج- تهران

البرز

120798

2

آزادراه کرج- قزوین

البرز

112324

3

آزادراه قزوین-کرج

البرز

102554

4

آزادراه تهران-کرج

البرز

99190

5

تهران- پاکدشت

تهران

67794

6

تهران- شهریار

تهران

67188

7

آزادراه تهران-ساوه

تهران

61808

8

آزادراه ساوه-تهران

تهران

61145

9

شهریار- تهران

تهران

57687

10

آزادراه تهران- قم

تهران

50921

ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی: 

1. محور شمشک – دیزین، واقع در استانهای البرز وتهران، از ساعت 14:00 مورخ 8 آبان 94 تا اطلاع بعدی، بدلیل بارش باران واحتمال ریزش کوه، مسدود می باشد. 

2. محور سروآباد- پاوه، واقع در استان کردستان، از ساعت 22:00 مورخ 7 آبان 94 تا اطلاع بعدی، بدلیل بارش شدید باران، ریزش کوه و نبود ایمنی کافی، مسدود می باشد. 

3. محور گنجنامه-تویسرکان، واقع در استان همدان، از مورخ 20 آبان 94 تا اطلاع بعدی، با توجه به شرایط جوی و صعب العبور بودن مسیر مسدود اعلام می گردد. 

4. محور سی سخت – بیده، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، از مورخ 25 آبان 94 تا اطلاع بعدی، با توجه به کوهستانی و برفگیر بودن و نبود ایمنی کافی مسیر مسدود اعلام می گردد. 

ممنوعیت تردد به تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه: 

1. در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت، معرفی می گردد. تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است. 

محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده ای: 

الف) تهران و محورهای منتهی به آن: 

1. آزادراه تهران ـ قم وبالعکس، واقع در استان تهران، از مورخ 11مرداد تا پایان سال 94 تردد هرگونه وانت بار، حدفاصل پل شهیدکاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن آباد و بالعکس ممنوع می باشد، تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می شود. 

2. بزرگراه تهران ـ فیروزکوه، واقع در استان تهران، از مورخ 10 اردیبهشت 94، روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و بعد از ظهر روز سه شنبه و ایام تعطیلات رسمی، بدلیل اجرای عملیات روکش آسفالت، حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه، تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می شود. 

3. محور هراز، واقع در استان تهران، از مورخ 14 اردیبهشت 94، روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و بعد از ظهر روز سه شنبه و ایام تعطیلات رسمی، بدلیل اجرای عملیات روکش آسفالت، حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر، تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می شود. 

4. محور کرج- چالوس (کندوان)، واقع در استانهای البرز و مازندران، از مورخ 4آبان لغایت 30 آذر 94، روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 7 الی 17 به غیر از روزهای چهار شنبه، پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی، بدلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، حدفاصل تونل کندوان تا میدان امیر کبیر، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور

محدودیت های ترافیکی در جاده های کشور
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف