نمناک اخبارجامعه محدودیت ترافیکی جاده های کشور در ایام نوروز 97
محدودیت ترافیکی ، محدودیت ترافیکی جاده های کشور
محدودیت های ترافیکی ایام نوروز از 24 اسفند ما سال جاری تا 17 فروردین ماه سال 97 از سوی پلیس راهور ناجا در جاده های مواصلاتی کشور اجرا خواهد شد.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1396

جزئیات محدودیت ترافیکی جاده های کشور

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای محدودیت های ترافیکی نوروز 97 را اعلام کرد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد:با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز 97 و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی از 24 اسفند ماه 96 تا 17 فروردین ماه 97 محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای مواصلاتی سراسر کشور اجرا خواهد شد.
بر این اساس عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها و بزرگراه ها ، محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب نماید ممنوع است.
در همه محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می شود عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.
همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ 13فروردین 97 در کلیه محورهای برون شهری کشور ممنوع است.
تردد کامیون های حامل کود شیمیایی در ایام تعطیلات به جز تاریخ های 28 و 29اسفند ماه و همچنین 4، 5، 12 و 13 فروردین 97 با رعایت مقررات و ضوابط در جاده های سراسر کشور به جز محورهای هراز و کندوان بلامانع است.
هموطنان برای آگاهی از محدودیت های محوری استان های مختلف می توانند با مراجعه به سایت مرکز مدیریت راه های کشور، تلفن گویا و پاسخگوی 141، اپلیکیشن تلفن همراه 141، رباط و تلگرام 141به آخرین اخبار و اطلاعیه ها دسترسی پیدا کنند.
پیامک 100041 و 2000141 به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان و مسافران از آخرین وضعیت راه هاست.

محدودیت ترافیکی جاده های کشور در ایام نوروز 97

محدودیت ترافیکی جاده های کشور در ایام نوروز 97
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف