نمناک اخبارجامعه محدودیت های ترافیکی روز 22 بهمن در تهران + جزئیات
محدودیت های ترافیکی 22 بهمن ، محدودیت ترافیکی تهران
در آستانه برگزاری راهپیمایی با شکوه 22 بهمن رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ محدودیت های ترافیکی 22 بهمن را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1394
بازدید : 3,782 نفر

محدودیت های ترافیکی 22 بهمن تهران

سردار سید تیمور حسینی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت:محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن در دو مرحله اجرایی شود و افراد باید نسبت به این محدودیت های توجه داشته باشند .

وی افزود:محدودیت های توقف از ساعت 23 در شب 21 بهمن ماه آغاز می شود که مربوط به مرحله اول محدودیت ها است.

سردار حسینی بابیان اینکه ریمز داخلی میدان آزادی بر چهار مقطع منتهی به میدان آزادی محدودیت اعمال خواهد شد گفت:خیابان آزادی شرق به غرب از ابتدای خیابان شهید برادران عزیزی به سمت غرب، جاده مخصوص غرب به شرق از ابتدای جاده مخصوص به آیت الله سعیدی به سمت میدان، بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب و دسترسی ریمز خارجی ضلع جنوب میدان آزادی به رمز داخل میدان از مسیرهای معین شده ست.

وی اذعان داشت:وظیفه پلیس راهور در روز راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه پاک سازی معابری است که مشخص شده تا راهپیمایی در آن روز با سهولت و شکوه هر چه بیشتر برگزار شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بابیان اینکه محدودیت های تردد از ساعت 7 مورخه 22 بهمن ماه اجرایی خواهد شد، افزود:طول خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان انقلاب در ادامه افزایش به سمت خیابان انقلاب اسلامی از میدان انقلاب تا میدان فردوسی و گسترش محدوده به سمت میدان امام حسین و همچنین طول جاده مخصوص کرج از دوربرگردان تأمین اجتماعی بعد از پل ستاری تا میدان امام آزادی از محدودیت های تردد در مرحله دوم .

وی ادامه داد:طول بزرگراه محمدعلی جناح از فلکه دوم صادقیه تا میدان آزادی، طول بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی، در تمامی رمپ و لوب های پل غیر هم سطح بزرگراه شیخ فضل الله نوری به ورودی بزرگراه محمدعلی جناح و همچنین بزرگراه نواب جنوب به شمال از میدان جمهوری تا خیابان َآزادی و خیابان توحید در مسیر شمال به جنوب از میدان توحید تا خیابان آزادی به هنگام افزایش تردد راهنمایی کنندگان از محدودیت های دیگر در روز 22 بهمن است.

سردار حسینی ادامه داد:محدودیت های تردد در روز 22 بهمن در بزرگراه یادمان امام (ره) از خیابان تیموری تا دوربرگردان ضلع جنوبی به سمت خیابان آزادی، خیابان حبیب اللهی واکبری و بلوار برادران شهید عزیزی از آخرین تقاطع به جنوب تا خیابان آزادی، خیابان برادران شهید رحمانی از میدان رحمانی تا جاده مخصوص کرج و همچنین خیابان کارگر در حدفاصل خیابان جمهوری تا بلوار کشاورز مشخص شده است.

وی خاطرنشان کرد:طول خیابان فردوسی در حدفاصل خیابان های جمهوری تا سمیه حرکت های خلاف جهت در طول خیابان قرنی از خیابان طالقانی و سمیه کنترل می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت:کسانی که خودروهای خود را در مسیرهای راهپیمایی و محدودیت های مشخص شده پارک کنند خودروهای آن ها از سوی پلیس منتقل می شوند و رانندگان باید برای دریافت خودروهای خود علاوه بر شماره 110 با شماره 63951460 تماس بگیرند تا از وضعیت خودروشان مطلع شوند و بتوانند آن را تحویل بگیرند.

وی افزود:به همه شهروندان توصیه می کنم تا از پارک خودروهای خود در مسیرهای مشخص شده راهپیمایی 22 بهمن ماه خودداری کنند.

حسینی افزود:طول خیابان ولی عصر (عج) در حدفاصل خیابان جمهوری تا طالقانی، مسیرهای عموم بر خیابان آزادی در ضلع شمالی شامل خیابان دکتر قریب شمالی، خیابان اسکندری شمالی از خیابان فرصت شیرازی به سمت آزادی، خیابان رودکی شمالی و خوش شمالی از خیابان نیایش تا آزادی از مسیرهای معین شده دیگر در روز 22 بهمن ماه امسال هست.

وی تأکید کرد:در روز راهپیمایی 22 بهمن ماه سال جاری خدمات تاکسیرانی، اتوبوس رانی و مترو به شهروندان خدمات رایگان ارائه می دهند و ون هایی نیز به صورت رایگان در میدان ها اصلی شهر مستقر خواهند شد تا نسبت به جا به جایی شهروندان اقدام کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد:مسیرهای عمود بر خیایان آزادی در ضلع جنوبی شامل خیابان های جمال زاده، فلاح، زارع، اوستا و ساسان به سمت خیابان آزادی، اسکندری جنوبی، رودکی جنوبی و خوش جنوبی از کلهر به سمت شمال تا خیابان آزادی، خیابان جیحون از بهنود به سمت شمال تا خیابان آزادی از مسیرهای مشخص شده درزمینهٔ محدودیت های راهپیمایی روز 22 بهمن است.

وی خاطرنشان کرد:مسیرهای عمود بر خیابان انقلاب در ضلع شمالی شامل خیابان های استاد نجات اللهی و خیابان حافظ از سمیه به سمت جنوب بار شمال به جنوب حافظ از ابتدای پل به سمت روی پل هدایت خواهد شد و همچنین خیابان فلسطین، وصال شیرازی و قدس از طالقانی به سمت جنوب و خیابان 16 آذر از بلوار کشاورز و پور سینا و مسیرهای عمود بر خیابان انقلاب در ضلع جنوبی شامل خیابان خارک از استاد شهریار خیابان های ابوریحان، رازی، دانشگاه، 12 فروردین و منیری جاوید از دکتر لبافی نژاد به سمت شمال تا انقلاب از مسیرهای محدودشده دیگر است.

این مقام انتظامی گفت:افرادی که در روز 22 بهمن قصد دارند به فرودگاه بروند آزادراه تهران کرج که معمول آن شیخ فضل الله نوری است و بزرگراه شهید ستاری، جنوب شهید لشکری تنها مسیر دسترسی به فرودگاه مهرآباد خواهد بود .

وی ادامه داد:پایانه های مسافربری غرب از چهارشنبه شب (21 بهمن ماه) از ساعت 22 تعطیل خواهد بود.

سردار حسینی ادامه داد:طول بزرگراه جناح از میدان آزادی تا فلکه دوم صادقیه در هر دو مسیر طول جاده مخصوص از میدان آزادی تا پل اکباتان در هر دو مسیر، طول بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان آزادی تا میدان فتح در هر دو مسیر طول خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان فردوسی و در ادامه تا میدان امام حسین در هر دو مسیر از محدوده های ممنوعیت توقع و پاک سازی معابر در روز 22 بهمن ماه است.

وی گفت:کلیه مبادی ورودی به ریمز داخلی میدان آزادی از ساعت 22 مورخه 21 بهمن مسدود خواهد بود و همچنین کلیه محدودیت های تردد که پیش بینی شده است اعمال خواهد شد.

این مقام انتظامی ادامه داد:در تمامی معابر دارای محدودیت های تردد از ورود و تردد موتورسیکلت سواران و حرکت خلاف جهت وسایل نقلیه جلوگیری خواهد شد.

وی افزود:پایانه مسافربری غرب از ساعت 22 مورخه 21 بهمن تا خاتمه مراسم تعطیل خواهد بود و اتوبوس هایی که از شهرستان های غرب کشور به مقصد تهران مسافر حمل می کنند با استفاده از مسیر کمربندی آزادگان به سمت پایانه جنوب هدایت خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت:ابتدای بزرگراه محمدعلی جناح در ضلع جنوبی فلکه دوم صادقیه تنها مسیر ویژه ورود مدعوین و مسئولان به طرف جایگاه مراسم تعیین شده که لازم است

نیرو های مستقر در این مسیر کاملاً توجیه شده و افرادی که دارای کارت تردد خودرو هستند به سهولت عبور کنند.

وی ادامه داد:خروجی سه راهی فرودگاه از طریق خیابان معراج به سمت بزرگراه آیت الله سعیدی باز بوده و تردد به سمت جنوب مجاز خواهد بود.

سردار حسینی افزود:محدودیت های اعمال شده در خیابان آزادی به سمت غرب ابتدابه ساکن از تقاطع یادگار امام (ره) ـ آزادی اجرا و سپس در مراحل بعدی به تقاطع توحید، آزادی و به تدریج با حضور حجم راهپیمایی به سمت غرب گسترش یافته و در مرحله بعد میدان انقلاب، تقاطع ولی عصر (عج) و درنهایت به سمت میدان فردوسی و امام حسین (ع) افزایش خواهد یافت.

محدودیت طول بزرگراه یادگار امام (ره) در مرحله اول از خیابان تیموری شروع و با توجه به ترافیک محور و حجم جمعیت به سمت شمال گسترش و در ادامه شیخ فضل الله و در صورت نیاز تا بزرگراه حکیم خواهد یافت.

وی ادامه داد:بار خروجی از فرودگاه مهرآباد از طریق خیابان معراج به سمت آیت الله سعیدی ادامه و به سمت جنوب و میدان فتح هدایت خواهد شد.

وی افزود:از پاسگاه میدان آزادی از ساعت 22 مورخ 21 بهمن ماه تا پایان مراسم در اختیار حفاظت سپاه قرار خواهد گرفت.

سردار حسینی به مسیرهای جایگزین در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و افزود:کارکنان و ساکنان محدوده فرودگاه مهرآباد و مسافرانی که دارای بلیت مسافرت هستند می توانند با استفاده از بزرگراه شیخ فضل الله نوری، اتوبان تهران کرج پل ورودی شهرک اکباتان، بزرگراه شهید ستاری، جاده مخصوص کرج و خیابان فرودگاه تردد کنند و مسیر مراجعت نیز از طریق خیابان های فرودگاه، معراج، آیت الله سعیدی و میدان فتح خواهد بود.

وی افزود:رانندگانی که قصد عزیمت به کرج رادارند می توانند از طریق اتوبان تهران کرج و یا جاده قدیم کرج تردد کنند.

محدودیت های ترافیکی روز 22 بهمن در تهران + جزئیات

محدودیت های ترافیکی روز 22 بهمن در تهران + جزئیات
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از نسیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف