نمناک ورزشفوتبال محرومیت جدید برای استقلال؟!
استقلال ، استقلال تهران
بعید نیست باشگاه استقلال برای بار دوم از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد محرومیت و حذف از رقابت ها قرار گیرد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396

محرومیت مجدد کنفدراسیون فوتبال آسیا برای استقلال

تیم فوتبال استقلال جزو تیم هایی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا آن را زیر ذره بین قرار داده تا در نهایت این تیم بتواند با تمام طلب کاران خود تسویه کند و تمام پرونده های مربوط به بدهی خود را مختومه کند تا در آن صورت بتواند در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا

استقلال جزو باشگاه های بزرگ ایرانی محسوب میشود که بدهی های بازیکنان سابق باعث ایجاد پرونده های شکایتی زیادی هم شده است .پرونده هایی همچون رضایی،تیموریان و خیلی پرونده های دیگر که این روزها رو نوشتی از شکایت این نوع پرونده ها به ای اف سی ارسال شده است و باشگاه استقلال که هنوز مدیران آن به فکر حل بدهی نیفتاده اند، نتوانستند رضایت شاکی ها را جلب کنند و یا با پرداخت بدهی ها پرونده بدهی ها را مختومه اعلام کنند.

از این رو استقلالی ها یک بار طعم تلخ محرومیت را چشیده اند و به نظر کمی عجیب می رسد که چرا محرومیت پیش رو را جدی نگرفته اند و مدیران این باشگاه خیلی زودتر و آن هم چند روز مانده به پاییز به خواب زمستانی رفته اند .در صورتی که مدیران استقلال می دانند اخطار های کنفدراسیون فوتبال آسیا بیخود و بی جهت نیست و محرومیت سختی پشت این اخطار ها پنهان شدن است.

در این میان روزبه وثوق احمدی مسئول تعیین وضعیت فدراسیون درباره آخرین وضعیت پرونده های استقلال بیان کرد :روز سه شنبه آخرین هشدار را با ارسال نامه 4 بندی به باشگاه های لیگ برتری ارسال کردیم و آنها تا روز ٢٧ شهریور فرصت دارند مدارک خود را برای تحویل به کمیته صدور مجوز حرفه ای آماده کنند و این کمیته بعد از بررسی مدارک ، آنها را در اختیار کمیته تعیین وضعیت فدراسیون قرارداده و سپس به دبیرکل فدراسیون تقدیم و با امضای او به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می شود.

او همچنین از اینکه استقلالی ها هنوز برای تسویه با رضایی و تیموریان مدارکی را تحویل ندادند سخن گفت و در این باره عنوان کرد :واقعیت این است که من هنوز مدارکی ندیدم ولی چیزی که مشخص است اینکه باید تا تاریخ 27 شهریور صبر کنید تا ببینید این باشگاه چه مدارکی برای ما ارسال خواهد کرد.

به هر ترتیب تمامی موارد لازم توسط مسئولان کمیته تعیین وضعیت اعلام شده و اینکه استقلالی ها هنوز اقدامی برای رفع مشکل ها اتمام نداده اند جای سوال دارد.از طرفی شاید هم در حال انجام هستند و تنها مرحله ارسال مدارک باقی مانده باشد که البته انجام این امر کمی غیر قابل باور است.

نکته جالب تَر اینکه چرا مدیران استقلالی تهدید ها را جدی نمی گیرند؟مگر آنها یک بار طعم محرومیت در نقل و انتقالات را نچشیده اند ؟مگر محرومیت سال گذشته وا فراموش کردند که بازهم به دنبال کسب محرومیت هستند ؟

به هر ترتیب پس از حذف و باخت افتضاح استقلال از دور رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آیا باز هم مدیران استقلال در نظر دارند این بار باخت بد تری آن هم از نوع محرومیت را برای هواداران استقلال از لیگ قهرمانان آسیا سوغات بیاورند ؟آیا مدیران استقلال نمی دانند مالک اصلی این باشگاه هواداران هستند ؟پس چطور آنها با نحوه صحیح مدیریت اقدامی برای باشگاهی همچون با قدمت بالای ٧٠ سال انجام نمی دهند تا خدایی نکرده با محرومیت مواجه نشود.

بدون شک جدا از اختلاف هایی که این روزها میان مدیران استقلال نظاره گر هستیم این بی تفاوتی آنها نسبت به حل بدهی ها نیز بیشتر باعث می شود تا اعلام کنیم افتخاری مدیرعامل استقلال هنوز هیچ کدام از هشدارها را جدی نگرفته است و اقدامی برای رفع مشکلات انجام نمی دهد و شاید بیشتر به فکر اشتغال زایی از نوع فامیلی و همچنین چند شغله شدن از سر مربی تا هیئت مدیره می باشد.

محرومیت جدید برای استقلال؟!

محرومیت جدید برای استقلال؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف