خطر محرومیت و کسر 6 امتیاز از استقلال حل شد؟

تاریخ انتشار : 12 تیر 1398کد مطلب : 65088زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئولان باشگاه استقلال تهران مدعی شده اند که پول بدهی به پروپیچ را تامین کرده و تا روزهای آینده این رقم را به حساب مهاجم سابق باشگاه استقلال واریز خواهند کرد.

خبر خوب برای هواداران باشگاه استقلال ؛ خطر محرومیت و کسر 6 امتیاز رفع شد ؟!

پارس فوتبال:بدهی 400 هزار دلاری باشگاه استقلال به پروپیچ این باشگاه را در خطر محرومیت از 2 پنجره نقل و انتقالاتی قرار داد و طی هفته های اخیر به یکی از دغدغه های مهم مسئولان این باشگاه تبدیل شد اما حالا تامین رقم بدهی آبی پوشان به پروپیچ مهاجم بلند قامت اهل آلبانی تا حدودی خیال مسئولان این باشگاه را راحت کرده است. استقلالی ها در وهله اول رقم بدهی به این بازیکن را تامین کردند تا خیال شان راحت باشد اما در این بین اقداماتی دیگری هم انجام داده اند تا این پول نقد یکجا از دست نرود. از آنجا که فدراسیون فوتبال اقداماتی را برای دریافت مطالبات باشگاه ها از فدراسیون جهانی انجام داده مسئولان باشگاه استقلال نامه ای را در اختیار معاون این باشگاه (خطیر) قرار دادند تا او پیگیر امور شود.

علی خطیر امروز برای پیگیری امور اردوی این تیم راهی کشور ترکیه شده و قرار است از آنجا راهی کشور سوئیس شود تا از همانجا به واسطه نامه ای که در اختیار دارد پیگیر پرداخت مطالبات بازیکن شاکی استقلال از طریق فیفا شود. اگر تمام برنامه ها به درستی پیش رفت و این رقم پرداخت شد، استقلالی ها پول نقدی را که تهیه کرده اند صرف امور دیگر باشگاه خواهند کرد در غیر این صورت مبلغی که تهیه شده به حساب بازیکن سابق استقلال واریز خواهد شد. به این ترتیب تحت هر شرایطی استقلالی ها مشکل پروپیچ را حل کرده اند و به این ترتیب خطر محرومیت از نقل و انتقالات آبی پوشان را تهدید نخواهد کرد.

حالا تنها باید منتظر ماند و دید که ادعای مدیران استقلال در نهایت تا چه حد رنگ واقعیت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/ح.ب

خطر محرومیت و کسر 6 امتیاز از استقلال حل شد؟

45
این مطلب مفید بود ؟41
نظرات
وبگردی