نمناک ورزشفوتبال اخطار محرومیت به 4 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران
بازیکن تیم ملی ، جام جهانی 2018
از میان بازیکنان تیم ملی 4 ملی پوش از جمله رضاییان و دژاگه و امیری و منتظری در خطر محرمیت از بازی مقابل کره جنوبی هستند.
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1395

خطر محرومیت 4 بازیکن تیم ملی

4 بازیکن تیم ملی در خطر محرومیت هستند و بازی مقابل کره جنوبی را از دست میدهند.

تعداد بازیکنان تک اخطاره تیم ملی کشورمان در رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به عدد 4 رسید و منتظری، دژاگه، رضاییان و امیری با دریافت کارت زرد مقابل ازبک ها از حضور در دیدار مقابل شاگردان اشتیلیکه محروم می شوند.

بازیکن تیم ملی

احتمال محرومیت اشکان دژاگه 


در بازی تیم های ملی ایران و قطر در تهران، سه کارت زرد نصیب ملی پوشان ایران شد و پژمان منتظری، اشکان دژاگه و رامین رضاییان سه اخطاری تیم ملی کشورمان برابر عنابی ها بودند.

بازیکن تیم ملی

رامین رضاییان در خطر محرومیت


همچنین این اتفاق در بازی برابر چین نیز یک بار اتفاق افتاد و وحید امیری تنها بازیکن تیم ملی بود که توسط داور اردنی میدان جریمه شد و کارت زرد دریافت کرد.

بدین ترتیب تعداد بازیکنان تک اخطاری ایران به عدد 4 رسید و با توجه به درپی بودن بازی با کره جنوبی، امیری، دژاگه، رضاییان و منتظری باید در بازی برابر ازبکستان احتیاط لازم را به خرج دهند تا بازی حساس تیم ملی مقابل کره ای ها را در تهران از دست ندهند.

اخطار محرومیت به 4 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران

اخطار محرومیت به 4 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف