نمناک ورزشفوتبال محرومیت تمامی رده های سنی تراکتورسازی در نقل و انتقالات
محرومیت تراکتورسازی ، نقل و انتقالات تراکتورسازی
دلیل محرومیت تمامی رده های سنی تراکتورسازی از فعالیت در نقل و انتقالات حجم کاری رده های پایه فوتبال است.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1395

محرومیت تراکتورسازی از فعالیت در نقل و انتقالات

مدیر آکادمی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت:تمامی رده های سنی این باشگاه از فعالیت در نقل و انتقالات محروم شده اند.
او در خصوص محرومیت تیم های پایه باشگاه تراکتورسازی از نقل و انتقالات اظهار داشت:متاسفانه در نامه ای که باشگاه تراکتورسازی تبریز از فیفا دریافت کرد با این عنوان مطرح شده است که تمامی رده های سنی این باشگاه از فعالیت در نقل و انتقالات محروم شده اند.
وی ادامه داد:مسئولان باشگاه تراکتورسازی قبول کرده اند که از 2 پنجره زمستانی و تابستانی محروم هستند اما رده های سنی امید و نونهالان از 3 پنجره نقل و انتقالات محروم است. دلیل این موضوع این است که حجم کاری رده های پایه فوتبال، باعث دیر برگزار شدن این مسابقات شد. 

محرومیت تراکتورسازی

محرومیت تراکتور در نقل و انتقالات

مدیر آکادمی فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت:مسابقات امید فوتبال باشگاه های کشور در تاریخ 22 آبان ماه سال 95 شروع شده است، در حالی که پنجره نقل و انتقالات برای ما در تاریخ 5 آبان 95 بسته شده بود.
او تصریح کرد:بعد از تاریخ 5 آبان هر بازیکنی که در لیست تراکتورسازی قرار گرفت، نتوانست بازی کند. مسابقات نونهالان هم از تاریخ 18 اسفند 95 شروع خواهد شد.
وی افزود:با توجه به اینکه شرایط سنی بازیکنان تیم های پایه هر سال تغییر می کند ما بیش از 70 درصد بازیکنان تیم های پایه را از دست دادیم، 16 بازیکن در دو رده سنی امید و جوانان بازی می کنند. 9 بازیکن در رده سنی امید و 7 بازیکن در جوانان تیم تراکتورسازی بازی می کنند که در مجموع یک تیم کامل فوتبال هم نمی شوند. 

محرومیت تراکتورسازی

محرومیت تراکتور در نقل و انتقالات

 مدیر آکادمی فوتبال تراکتورسازی در پایان صحبت هایش اشاره ای به همکاری مسئولان برگزار کننده مسابقات پایه داشت و خاطر نشان کرد:خوشبختانه رضا عبدی مسئول برگزاری مسابقات پایه فدارسیون فوتبال نهایت همکاری را با باشگاه تراکتورسازی دارند که زمان برگزاری دیدار تیم های جوانان و امید را با تغییر برای تراکتورسازی برگزار می کنند.

محرومیت تمامی رده های سنی تراکتورسازی در نقل و انتقالات

محرومیت تمامی رده های سنی تراکتورسازی در نقل و انتقالات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف