نمناک ورزشفوتبال دلتنگی علی کریمی برای شماره 10 تیم ملی
علی کریمی ، شماره 10 تیم ملی
علی کریمی در کانال تلگرامی خود از محرومیت دوساله اش گفت و برای شماره 10 تیم ملی ابراز دلتنگی کرد.

محرومیت دوساله علی کریمی

علی کریمی دلتنگ شماره 10 تیم ملی است درحالی که بسیاری او را با پیراهن شماره 8 ایران به یاد می آورند!

علی کریمی در سال 1377 و در بازی های آسیایی بانکوک(1998) نام خود را بر سر زبان ها افکند. اما اندکی بعد و در تورنمنت ویتنام با مشت و لگد به داور ژاپنی حمله کرد و همین امر محرومیتی یک ساله برای وی در بر داشت. با این حال کریمی به اذغان عموم فوتبالدوستان پدیده سال 77 فوتبال ایران لقب گرفت.

کسانی که خاطرات فوتبالی شان از 2 دهه فراتر می رود احتمالاً محرومیت دوساله علی کریمی را به یاد دارند. در سال 1377 کریمی از سوی «ایوان کوردس» آلمانی به تیم امید دعوت شد.

کریمی که به دلیل نیمکت نشینی های مکرر رابطه خوبی با کوردس نداشت، در بازی مقابل ویتنام، پس از آنکه اواسط بازی به میدان آمد، باوجود آنکه بازوبند کاپیتانی را بر بازو داشت، در اعتراض به اخراج علی انصاریان، با کف دست به سینه داور ژاپنی، تورو کامیکاوا زد و باعث شد وی نقش زمین شود.
پس از این اتفاق کریمی از سوی AFC به مدت 2 سال از حضور در تمامی مسابقات محروم شد که البته پس از مدتی این محرومیت به یک سال کاهش یافت.
به این ترتیب کریمی که می توانست خیلی زودتر به عنوان یک استعداد در دنیای فوتبال مطرح شود پیشرفتش را یکی دو سالی به تاخیر انداخت. وی حالا با انتشار تصویر پیراهن همان بازی در کانال تلگرامش محرومیت آن سال را یادآوری و پس از 18 سال برای پیراهن شماره 10تیم ملی ابراز دلتنگی کرد.
 
علی کریمی

محرومیت جنجالی علی کریمی

علی کریمی بعد از هجوم برخی ها به صفحه اینستاگرامش به این نتیجه رسید برای ارتباط با هوادارانش بهتر است در تلگرام فعالیت داشته باشدو جالب اینکه در همین 37 دقیقه 2426 نفر عضو کانال او شدند.به نظر می رسد کریمی از این به بعد بیشتر در کانال تلگرامی اش فعالیت داشته باشد تا صفحه اینستاگرامش، چرا که در این کانال دیگر نمی توانند برخی ها به او توهین کنند.

دلتنگی علی کریمی برای شماره 10 تیم ملی

دلتنگی علی کریمی برای شماره 10 تیم ملی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف