نمناک ورزشوالیبال علت محرومیت سعید معروف چه بود؟
سعید معروف ، محرومیت سعید معروف
سعید معروف بعد از بازی پیکان و شهرداری تبریز رفتاری خارج از عرف و نامناسب انجام داده است و تا اطلاع ثانوی محروم شده است.
تاریخ انتشار : 28 دی 1395

محرومیت سعید معروف بازیکن تیم والیبال

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان از حضور در بازی لیگ برتر محروم شده است. سعید معروف به دلیل رفتار غیر اخلاقی تا اطلاع ثانوی و تشکیل کمیته انضباطی از حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور محروم شد. امیدواریم هیچگاه شاهد رفتار غیر اخلاقی از بازیکنان تیم های کشورمان نباشیم و این مسائل دیگر تکرار نشوند.

سایت WP لهستان به موضوع محرومیت سعید معروف پرداخته است، این سایت نوشته، "میرسعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران از حضور در یک بازی محروم شد. فدراسیون والیبال ایران هیچ تخفیفی به معروف نداد و او را از حضور در یک بازی لیگ برتر محروم کرد. 

سعید معروف

محرومیت بازیکن محبوب والیبال

دلیل این اتفاق هم صحبت های او بعد از بازی پیکان و شهرداری تبریز بود. تیم او با نتیجه سه بر دو شکست خورد و او در پایان بازی به سمت حسن پورکاشیان ناظر مسابقه رفت و از الفاظ نامناسب استفاده کرد.

مجازات بازیکن پیشین زنیت کازان و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران چرا دردناک است؟ او برای اولین بار نیست که رفتاری خارج از عرف و نامناسب انجام می دهد. 

سعید معروف

محرومیت بازیکن محبوب والیبال

البته لیبروی تیم والیبال پارسه تهران نیز در بازی برابر سایپا با داور درگیر شد و باعث حاشیه در بازی این دو تیم شد و این مسئله در لیگ ایران وجود دارد".

علت محرومیت سعید معروف چه بود؟

علت محرومیت سعید معروف چه بود؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف