علی دایی

واکنش علی دایی به جریمه 100 میلیونی

تاریخ انتشار : 23 دی 1395کد مطلب : 42537زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمیته انضباطی رای خود را درباره بازی دو تیم سپاهان اصفهان - نفت تهران اعلام کرد , علی دایی دو جلسه محروم و 100 میلیون جریمه نقدی شد.

محرومیت دو جلسه ای علی دایی

علی دایی سرمربی نفت تهران به خاطر اعتراض مکرر به تصمیمات داور و ورود بدون اجازه به داخل زمین مسابقه و عدم تمکین به دستور داور مبنی بر خروج از نیمکت ذخیره ها به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در جریان بازی بین تیم های سپاهان و نفت تهران در چهارچوب سری مسابقات جام حذفی حواشی زیادی به وجود آمد که علی دایی باید عواقب سنگینی را با توجه به رای کمیته انضباطی برای آن بپردازد. رای کمیته انضباطی علی دایی را به پرداخت 100میلیون تومان و دو جلسه محرومیت از نشستن روی نیمکت نفت تهران مجبور کرد. دایی نیز در انتقاد از سخندان و کمیته انضباتی پیش از دیدار فردای تیمش، متنی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

 
علی دایی

خون علی دایی به جوش آمد

 

در این متن آمده است"صدای حق رو نمیتونید با این رأی ها خاموش کنید،الان نمیتونید هزار سال دیگه هم نمیتونید صدای من را خاموش کنید،آقای کامرانی فر هنوز عید نشده که تبریک میگی به داور خطا کار،اجازه بدید عید بشه بعد من فردا در نیمکت نیستم اما بازیکنانم با قدرت بازی خواهند کرد آقای سخندان حاضر هستند ازش بپرسید ایشون به من چه گفت؟
گفت آقای دایی شما تیمتو میخوای بکشی بیرون؟ گفتم به هیچ عنوان،تیم من برنده بازی است و بازی میکنیم.شماها به چی استناد کردید که من رو محروم کردید؟ آیا حق دفاع به من دادید؟
من از حقم دفاع میکنم و باید داد بزنم، آیا باید ساکت بنشینم داور هر چه خواست انجام بده؟
متأسفم"

واکنش علی دایی به جریمه 100 میلیونی

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از شریان نیوز -/ح
برچسب :
وبگردی