نمناک ورزشفوتبال شمارش معکوس برای محرومیت پرسپولیس!
محرومیت پرسپولیس ، بدهی
تهدید ای اف سی برای رفع مشکلات باشگاهها، زنگ خطر بزرگی است برای محرومیت پرسپولیس که باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر الاهلی بازی کند.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1396

شمارش معکوس برای محرومیت پرسپولیس از لیگ قهرمانان

مشکلات باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد، به طوریکه امروز علی اکبر طاهری حتی از دولت درخواست کمک کرد.
وقتی امروز صحبت های علی اکبر طاهری درباره وضع بحرانی باشگاه پرسپولیس و درخواست کمک او از دولت و مجلس مطرح شد، شاید طرفداران قهرمان فصل گذشته چندان متعحب نشدند. این یکی از تکراری ترین مشکلاتی است که همچنان درباره سرخابی های پایتخت مطرح می شود و اتفاقا یکی از حل نشدنی ترین مشکلات نیز است. بدهی های متعدد و البته تهدید هایی که به تازگی از سوی ای اف سی نیز مطرح شده است. دیروز حتی در خبرها آمد که باشگاه های حاضر در جام باشگاه های آسیا تا تاریخ 9 شهریور برای رفع مشکلات شان فرصت دارند. این زنگ خطر بزرگی است برای پرسپولیسی که باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر الاهلی بازی کند. در حال حاضر پرونده مانوئل ژوزه یکی از مهم ترین مشکلاتی است که مدیران پرسپولیس گرفتار آن شده اند. ژوزه که به واسطه بی تدبیری مسئولان وقت باشگاه روی کار آمد، تنها چند هفته روی نیمکت نشست و پس از گذشت چند سال همچنان پرونده شکایت او در فیفا باز است. امروز علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت این پرونده گفته که باشگاه باید چیزی نزدیک به 400 هزار دلار به دستیاران مانوئل پرداخت کند. آن هم در این اوضاع بی پولی که صدای بازیکنان نیز بلند شده است.
از ماجرای ژوزه که عبور کنیم به نارضایتی بازیکنان پرسپولیس می رسیم. آنها هفته اول و پس از پیروزی برابر فولاد اعتراضات خود را شروع کردند. قهرمان های فصل گذشته لیگ از پرداخت نشدن آپشن های قراردادشان گله دارند و باشگاه را تحت فشار قرار دادند. در مقابل طاهری و دیگر اعضای هیئت مدیره رفتار متفاوتی از خود نشان دادند و سعی داشتند با نگه داشتن بازیکنان در سنگر خود، جو را آرام کنند. به طوریکه حتی احتمال کسر قرارداد بازیکنان به دلیل مصاحبه های اخیر بسیار کم است. چرا که اگر این اتفاق بیفتد، مطمئنا صدای اعتراض بازیکنان بلندتر هم می شود.
 
پرسپولیس

خطرمحرومیت پرسپولیس

در طول چند هفته اخیر بازیکنان پرسپولیس بارها با پست های مشترک در اینستاگرام شان اعتراض خود به وضع موجود را اعلام می کنند. آنها همچنان در لیگ می برند و هواداران را خوشحال می کنند. اما روزی نیست که مشکلات باشگاه مبحث اصلی صحبت های شان نباشد.
طاهری امروز دوباره مثل گذشته درخواست کمک کرده است. این بار فراتر از هواداران. او روی کمک دولت حساب باز کرده . گفته نگاه ها به این موضوع باید ملی باشد. البته که هواداران نیز همچنان حلقه گمشده این ماجرا هستند. اینکه کمک های شان آیا تا الان به کار گرفته شده یا نه؟ سوالی است که خیلی ها دارند. اگرچه طی یکی دو هفته اخیر باشگاه بارسا رقم کمکی هواداران را اعلام کرده، اما حل نشدن حتی اندکی از مشکلات در قبال این کمک ها، تناقض قابل بحثی است.
در کنار همه این ها دوباره سوال درباره جایگاه اسپانسر مطرح می شود. اسپانسر مشترکی که در طول این یکی دو فصل اسم خود را حسابی سر زبان ها انداخته اما هنوز که هنوز است نقش چندان پررنگی در حل مشکلات این چنینی مهم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ندارد.

شمارش معکوس برای محرومیت پرسپولیس!

شمارش معکوس برای محرومیت پرسپولیس!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبر آنلاین -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف