نمناک ورزشفوتبال محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات لیگ برتر
محرومیت پرسپولیس ، پرسپولیس
نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس برای فصل 94-95 لیگ برتر فوتبال ایران به خاطر بدهی به بازیکنان سابق تا اطلاع ثانوی لغو شد.

تیم پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت بدهی به بازیکنان سابق خود تا اطلاع ثانوی حق خرید و فروش بازیکن و یا عوامل باشگاه را نخواهد داشت.

امروز نامه ای به سازمان لیگ رسید که در آن از سوی اسدی اعلام شده از فعالیت باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات با توجه به شکایات فراوان و بدهی زیاد این تیم به بازیکنان و مربیان تا اطلاع ثانوی جلوگیری شود. 

علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در این نامه به سازمان لیگ اعلام کرد تا اطلاع ثانوی از ارائه هرگونه خدمات به باشگاه پرسپولیس خودداری شود تا تکلیف این باشگاه با طلبکارانش مشخص شود.

پرسپولیس

در این نامه از پرسپولیس و استقلال به عنوان یک تیم بدهکار نام برده شده و تا اطلاع ثانوی از حضور این دو تیم در نقل و انتقالات جلوگیری شده است. این دو تیم تنها نیستند و سپاهان و پیکان هم در لیست باشگاههای بدهکار قراردارند. باشگاههای لیگ یکی هم هستند که بدهکارند.
پرسپولیس که به نظر می رسد بدهکارترین باشگاه ایران باشد، نمی تواند به همراه استقلال و سپاهان و پیکان از فرصت تمدید زمان نقل و انتقالات تا 5 مرداد برای بازیکنان داخلی استفاده کند.
در هر حال این نامه کمی دیر به سازمان لیگ ارسال شده و دبیرکل فدراسیون تازه به این فکر افتاده است. ضمن اینکه باشگاههای دیگری هم هستند که در مرز محرومیت قرار دارند منتها اوضاع پرسپولیس و استقلال و سپاهان و پیکان بحرانی تر از آنهاست.
البته پرسپولیس بازیکنان مورد نظرش راگرفته و سه جای خالی دارد. با توجه به نامه ای که علیرضا اسدی فرستاده و حجم بالای بدهی که پرسپولیس دارد، بعید به نظر می رسد این تیم بتواند سه جای خالی اش را پر کند. مگر اینکه مدیریت جدید معجزه کند و کل بدهی را یک جا پرداخت کند. مثل اینکه بحران نمی خواهد دست از سر پرسپولیس بردارد.
باید دید واکنش مدیران این باشگاه ها به نامه دبیرکل چیست و آنها چطور موفق به رایزنی در این ارتباط خواهند شد. 

محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات لیگ برتر

محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات لیگ برتر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 28
برگرفته از ورزش3-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 21 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف