نمناک ورزشفوتبال محرومیت پیام صادقیان برای حق رشد؟!
پیام صادقیان ، پیام صادقیان محرومیت
پیام صادقیان بازیکن سابق تیم فوتبال باشگاه راه آهن که به تیم پرسپولیس پیوسته است در آستانه ی محرومیت قرار دارد. شکایت تیم راه آهن از تیم پرسپولیس و رای کمیته که می خوانید.
بازدید : 3,077 نفر

 پیام صادقیان بازیکن سابق تیم فوتبال راه آهن که هم اکنون برای تیم پرسپولیس بازی می کند در آستانه محرومیت قرار دارد.

دبیر کمیته انضباطی در خصوص پرونده پیام صادقیان که باشگاه ذوب آهن درخواست حق رشد او را از باشگاه پرسپولیس کرده، تصریح کرد:باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت این مبلغ است و مهلت سه ماهه ای در مورد این مسائل گذاشته می شود که فکر می کنم هم اکنون این مهلت به پایان رسیده است. اگر باشگاهی که شکایت کرده درخواست اجرای حکم را بدهد و باشگاه مربوطه همچنان تمکین نکند از فعالیت بازیکن جلوگیری خواهد شد.

وی در خصوص اینکه باشگاه راه آهن درخواست حق رشد دارد گفت:طبق آیین نامه نقل و انتقالات پس از اینکه بازیکنی با باشگاه جدیدش قرارداد امضا می کند و مبلغ آن مشخص می شود مبلغی را باید به باشگاه سابق او پرداخت کند که این موضوع یا به صورت توافقی انجام می شود یا باشگاه شکایت می کند و درخواست مبلغی را خواهد کرد.

 

 پیام صادقیان

حسین عبداللهی در خصوص وضعیت علی علیپور مهاجم سابق راه آهن که با پرسپولیس قرارداد بسته اما باشگاه سابق او مدعی است که باید مبلغی به عنوان حق رشد پرداخت شود وگرنه اجازه فعالیت به این بازیکن داده نخواهد شد، اظهار داشت:وقتی که بازیکن قراردادش را به علت عدم پرداخت مطالباتش فسخ می کند اثبات این موضوع بر عهده خود بازیکن است و باید با سند و مدرک ثابت کند که کمتر از 30 درصد دریافت کرده است حالا اگر باشگاه مربوطه مدعی باشد که بیش از 30 درصد پرداخت کرده است می تواند با سند و مدرک این موضوع را ثابت کند که در این صورت بازیکن محروم خواهد شد.

 

عبداللهی در خصوص مصاحبه هایی که مربیان علیه یکدیگر انجام می دهند از جمله صحبت های قلعه نویی و درخشان علیه کی روش و همچنین بر عکس این موضوع تصریح کرد:ما احتمالا در مورد این مسئله صحبت کنیم و تصمیم لازم را بگیریم. به هر حال فدراسیون به عنوان متولی و بزرگ فوتبال حق دارد که با این مسائل برخورد کند. ابتدا آنها را پند و اندرز می کنیم و پس از آن جریمه در نظر خواهیم گرفت. هنوز کار خاصی انجام نداده ایم و قصد داریم با صحبت هایی که در جلسات انجام می دهیم در مورد این مسئله تصمیم بگیریم.

 

محرومیت پیام صادقیان برای حق رشد؟!

محرومیت پیام صادقیان برای حق رشد؟!
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 9
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف