نمناک ورزشفوتبال محرومیت 3 ماهه پیام صادقیان
پیام صادقیان ، کمیته انضباطی فوتبال
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیام صادقیان را به خاطر رفتار زننده و برخورد با داور در دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران سه ماه محروم کرد.

بنا بر اعلام کمیته انضباطی پیام صادقیان بازیکن پرسپولیس تهران به دلیل اعتراض به داور مسابقه و برخورد زننده با وی و اقدام به شکستن شیشه درب رختکن و بنا بر بند 3 ماده 66 آیین نامه انضباطی به سه ماه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادر قابل تجدیدنظر خواهی است.

کارت قرمز پیام صادقیان در بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان

همچنین در خلال این دیدار، تماشاگران پرسپولیس اقدام به فحاشی و پرتاب اشیا به داخل زمین مسابقه کردند و بر همین اساس کمیته انضباطی، این باشگاه را با استناد به بندهای 1 و 3 از ماده 79 آیین نامه انضباطی به 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. رای صادره قابل تجدید نظر خواهی است.

از سوی دیگر باشگاه فولاد خوزستان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به سرمربی تیم مقابل با توجه به بند 3 از ماده 79 آیین نامه انضباطی به 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و رای صادره قطعی است.

محرومیت 3 ماهه پیام صادقیان

برگرفته از جام جم ورزشی - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف