نمناک ورزشفوتبال محرومیت کمال کامیابی نیا بخشید می شود؟
کمال کامیابی‌نیا ، فوتبال
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر درگیری کمال کامیابی نیا هافبک تیم پرسپولیس با کمک داور در دیدار با تراکتورسازی، او را از حضور در یک بازی دیگر هم محروم کرد.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395

آیا کمال کامیابی نیا بخشیده میشود

در روزهای گذشته بین اهالی فوتبال شایعه ای مبنی بر احتمال بخشش کمال کامیابی نیا به راه افتاده است. این بازیکن در دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی به خاطر درگیری با فرزاد حاتمی هم سه کارته و هم از زمین اخراج شد و دو بازی مقابل استقلال و سپاهان را از دست داد.

 کمال کامیابی نیا

 کمال کامیابی نیا

سپس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر درگیری با کمک داور دیدار با تراکتورسازی، کامیابی نیا را از حضور در یک بازی دیگر هم محروم کرد. به همین علت هافبک پرسپولیس دیدار مقابل نفت تهران از هفته بیست و سوم لیگ برتر را هم باید از روی سکوها تماشا کند اما باشگاه پرسپولیس پیگیری های زیادی انجام داد تا شاید میزان محرومیت او را کاهش دهد.

با توجه به اینکه کامیابی نیا به خاطر به آن درگیری اظهار ناراحتی و پشیمانی کرده و از سوی دیگر مسئولان باشگاه پرسپولیس معتقدند او با محرومیت در دو بازی، تنبیه شده و همچنین به این علت که پرسپولیس مقابل نفت تهران، 3 بازیکن خود به نام های محمد انصاری، حسین ماهینی و وحید امیری را در اختیار ندارد، این شایعه به وجود آمده که محرومیت کامیابی نیا بخشیده می شود.

محرومیت کمال کامیابی نیا بخشید می شود؟

محرومیت کمال کامیابی نیا بخشید می شود؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف