نمناک ورزشفوتبال محرومیت 2 ساله فوتبالیست ایرانی به علت دوپینگ
دوپینگ ، دوپینگ فوتبالیست
کمیته ضد دوپینگ فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) روز گذشته آرای خود را در خصوص چند بازیکن دوپینگی از سرتاسر دنیا اعلام کرد که متأسفانه نام یک بازیکن ایرانی هم در میان اسامی محرومان دیده می شود.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1395

محرومیت فوتبالیست ایرانی به مدت 2 سال به علت دوپینگ

بهنام بنیادی زاده، فوتبالیست اهل شوشتر، که فصل گذشته در تیم امید نفت اهواز توپ می زد و این فصل به عضویت تیم دسته اولی صنعت نفت آبادان درآمد، به دلیل استفاده از مواد نیروزا به دو سال محرومیت از سوی بالاترین نهاد بین المللی فوتبال محکوم شد.

دوپینگ

این بازیکن که به عنوان ذخیره روی نیمکت صنعت نفت می نشست، دوپینگش مثبت اعلام شد و ابتدا کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال قصد داشت او را 4 سال محروم کند اما دفاعیات این بازیکن و اینکه مشخص شد به طور ناخواسته از مواد نیروزا استفاده کرده است، مسئولان ایرانی را مجاب کرد برای او از آبان سال 94 محرومیت دو ساله در نظر بگیرند.

پیرو این اتفاق باشگاه صنعت نفت او را بیرون کرد و دیروز هم فیفا با تأیید رأی کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد او تا آبان ماه سال 96 حق حضور در میادین را ندارد. او هم اکنون 21 سال دارد و امیدوار است بعد از سپری کردن این محرومیت دوباره بتواند به فوتبال بازگردد.

محرومیت 2 ساله فوتبالیست ایرانی به علت دوپینگ

محرومیت 2 ساله فوتبالیست ایرانی به علت دوپینگ
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرورزشی/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف