نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای عکس جنجالی استوری “محسن افشانی”
محسن افشانی ، استوری محسن افشانی
“محسن افشانی” بازیگر جوان کشورمان به ماجرای استوری اینستاگرامش و کسانی که آبرویش را ریختند واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 10 مهر 1396

واکنش محسن افشانی به حواشی جدید

در بیست و چهار ساعت گذشته عکسی در استوری اینستاگرام «محسن افشانی» بازیگر جوان سینما و تلویزیون دیده شده، که حسابی جنجالی شده است.

محسن افشانی

محسن افشانی بازیگر کشورمان

هر چند این عکس به سرعت از پیج محسن افشانی حذف شده اما گفت وگوها درباره ی آن در فضای مجازی ادامه دارد و کامنت های زیادی در زیر پست های دیگر او در این باره نوشته شده است.

محسن افشانی به این موضوع واکنش نشان داد

 او نوشت:گر حکم شود که مست گیرند در شـهر هر آنچه هست گیرند. ولی ما که چیزی ندیدیم! اونی که واقعاً دیده بیاد به ما هم نشون بده... بالاخره که پام میرسه مملکتم! برسم، زخمی میکنم مسبب این حواشی رو! خیلی هاتون روز تاسوعا و عاشورا تهمت زدین بهم، حلالتون اما به این خرده آبرویی که دارم، صاحب همین روزا شاهده حقانیتمه... اگه بال و پَرَم بریزه، آبروم نمیریزه؛ با اینکه خیلیاتون با من طرف شدین! یه تنه همه تونو حریفم بسم الله من و چیزی که میدونم نبوده شما همه با وجدانتون جانمازاتون رو آب بکشید نوبت خجالتتون هم میرسه... با تک تکتون سرِ همون پُل معروفه چشم تو چشم میشم! "میگذریم" چون اینم میگذره.

محسن افشانی ، عکس جنجالی محسن افشانی در اینستاگرام

ماجرای عکس جنجالی استوری “محسن افشانی”
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 61
برگرفته از آخرین خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 43 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف