نمناک ورزشگوناگون محسن حاجی پور به شایعه پناهندگی اش پایان داد
محسن حاجی پور ، پناهندگی محسن حاجی پور
محسن حاجی پور کشتی گیر فرنگی کار تیم ملی ایران که این روزها شایعه پناهندگی اش در آمریکا بر سر زبانها افتاده است در گفتگو با خبرنگاران به این صحبت ها خاتمه داد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1394

بازگشت محسن حاجی پور به ایران

محسن حاجی پور فرنگی کار ذخیره وزن 59 کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران که تنها به عنوان همراه تیم و برای تقدیر از زحماتش عازم آمریکا شده بود پس از پایان بازی های فرنگی کشورمان از مسوولان تیم تقاضا می کند تا چند روز بیشتر در آمریکا بماند تا به گشت و گذار بپردازد. اما این درخواست با مخالفت حراست کشتی فرنگی و سایر مسوولین مواجه می شود و در این بین به غیر از حاجی پور ، 2 کشتی گیر دیگر هم درخواست ماندن دادند که با آنها نیز مخالفت شد.

محسن حاجی پور

اعلام بازگشت محسن حاجی پور به ایران

با وجود مخالفتی که با ماندن حاجی پور شد، این کشتی گیر برخلاف آن 2 کشتی گیر از خودش  سرسختی نشان داد و با پافشاری بیش از حد حاضر نشد همراه سایر اعضای کشتی فرنگی به کشورمان بازگردد.همین اتفاق شایعه پناهندگی او را بر سر زبان ها انداخت اما وی به تازگی اعلام کرده بزودی به همراه تیم کشتی آزاد به تهران باز می گردد.

حاجی پور گفته هم اکنون در لس آنجلس است و ماندنش در آمریکا به دلیل ملاقات با برخی اقوام بوده و دلیل دیگری نداشته است.
وی  گفت:فعلا در هتل هستم و هنوز نمی دانم چرا برخی روی خبر پناهندگی من مانور کردند. هیچ جای دنیا را با ایران عوض نمی کنم و بزودی به کشور باز می گردم.

بدین ترتیب او وعده داد بزودی به همراه ملی پوشان آزادکار به تهران باز می گردد.

محسن حاجی پور به شایعه پناهندگی اش پایان داد

محسن حاجی پور به شایعه پناهندگی اش پایان داد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
برگرفته از طرفداری-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف